Makine Haber

DMX3 açık tip şalter etkin koruma sağlıyor

Legrand’ın yeni açık tip şalteri DMX3; toplam boyutunun küçük olması, elektrik panosu içindeki alanın verimli kullanımını sağlamakla birlikte, şalter derinliğinin tüm anma akım değerlerinde sabit olması bara bağlantısını kolaylaştırıyor.

DMX3 açık tip şalter etkin koruma sağlıyor

Legrand

Legrand’ın yeni açık tip şalteri DMX3 ile 6300A’e kadar tüm bina veya tesisler üzerinde etkin koruma ve kontrol sağlamak mümkün. Yeni şalterlerin toplam boyutunun küçük olması, elektrik panosu içindeki alanın verimli kullanımını sağlamakla birlikte, şalter derinliğinin tüm anma akım değerlerinde sabit olması bara bağlantısını kolaylaştırıyor. Sabit açık tip şalter DMX3, çekmeceli açık tip şalterlerden farklı olarak düz arka kontak ile sunuluyor. Ürün, istenildiği takdirde gerekli dönüştürme aksesuarları kullanılarak istenilen tipte arka kontak yapısına çevrilebiliyor.

Uzaktan kontrol edilebiliyor
Açtırma bobini, düşük gerilim bobini, motor ve kapama bobini sayesinde DMX3 uzaktan kontrol edilebiliyor. Yalıtım testleri için şalter üzerinde dielektrik test seçim düğmesi bulunuyor ve tek bir düğme ile yalıtım testleri sırasında şalterin tüm elektronik komponentlerini devre dışı bırakılabiliyor. Mekanik kilitleme, şalterlere montajlanan mekanik kilit plakası ve kablolar aracılığıyla gerçekleştiriliyor. DMX3 ‘te 2 veya 3 şalterli sistemler, şalterler yan yana veya alt alta olacak şekilde yapılandırılabiliyor. Söz konusu şalterler, birbirinden farklı dizaynlardaki tesislerin güvenli ve kesin korunması için ideal bir çözüm sunuyor.
Legrand uzmanları, tüm DMX³ açık tip şalterlerin bir adet MP4 elektronik koruma ünitesi ile donatılması gerektiğini vurguluyor. Böylelikle, MP4 elektronik koruma ünitesi şalterlerle tam seçiciliği sağlarken; koruma seviyelerinin çok hassas ayarlanmalarına imkân sağlıyor. Bütünleşik LCD ekranı; ölçülen akım değerini görüntülerken, arıza ayarı ve sisteme kaydettiği bilgileri veriyor. MP4 elektronik koruma ünitesi; enerji kesintisi, şalterin açık ya da bağlantısının olmaması durumlarında kendi beslemesi için bataryalar için donatılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ