Makine Haber

Coşkunöz Holding, insan kaynakları departmanını güçlendirdi

Otomotiv, savunma, havacılık, enerji, çevre teknolojileri, bilişim ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren Coşkunöz Holding, insan kaynakları departmanını önemli bir atama ile güçlendirdi. Sektörün deneyimli ismi Arzu Öneyman, Coşkunöz Holding İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

Coşkunöz Holding, insan kaynakları departmanını güçlendirdi

Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Arzu Öneyman getirildi. Öneyman, holding bünyesinde faaliyet gösteren 12 şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.
Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 2000 yılında mezun olan Öneyman, 2002’de İngiltere’de University of East London bünyesinde MBA yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel kariyerine Borusan Lojistik’te Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Öneyman, 2003 yılında Bosch Fren Sistemleri’ne transfer oldu. Satın alma ve lojistik gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştiren Öneyman, 2009’da aynı şirkette İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine atandı. Söz konusu görevine ek olarak Öneyman, 2012’de Bosch Fren Sistemleri Foundation Grubu’nun KPS Capital Partners tarafından satın alınması ile oluşan yeni yapılanmada Chassis Brakes International firmasının Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini de üstlendi. Arzu Öneyman son olarak, 2016-2019 yılları arasında Nestle Türkiye’de Operasyonlardan Sorumlu İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak görev aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ