Makine Haber

Yüksek düzeyde verimlilik ve dijital dünyaya uyum için yeniden tasarlanan ComPacT şalter serisi

Önceki modellerin kasa boyutlarını koruyan yeni tasarımıyla ComPacT şalterler, sahada operasyonel mükemmelliği ve bakım faaliyetlerinin büyük ölçüde basitleştirilmesini hedefliyor. Güvenilir, uzun ömürlü ve hızlı kablo bağlantıları için geliştirilen EverLink bağlantı sistemi, ComPacT serisinde de sunuluyor.

  • 16 Kasım 2021
Yüksek düzeyde verimlilik ve dijital dünyaya uyum için yeniden tasarlanan ComPacT şalter serisi

Schneider Electric

Schneider Electric, ComPacT şalter ailesinin yeni neslinin Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulduğunu duyurdu. Önceki modellerin kasa boyutlarını koruyan yeni tasarımıyla ComPacT şalterler, sahada operasyonel mükemmelliği ve bakım faaliyetlerinin büyük ölçüde basitleştirilmesini hedefliyor.
Söz konusu ürünler, dijital bağlantıya hazır bir şekilde geliyor ve ürünün tak-çalıştır aksesuarları şalterin ileri seviye izleme özelliklerini önemli ölçüde geliştiriyor. Yeni serinin öncekilerle aynı kasa boyutunda olması, hâlihazırda kullanımdaki şalterlerin kolay, hızlı ve optimum maliyet ile yenilenebilmesini sağlıyor. Bu sayede, mevcut sistemlere yeni ComPacT şalterlerin dijital zekasını kolayca eklemek mümkün.

‘Devrim’ olarak nitelendirilebilecek üstün bir deneyim sunuyor
Basitleştirilmiş kablosuz bağlanabilirlik özelliği, yeni serinin montajı aşamasında ve kullanım sürecindeki bakım ve özelliklerinin yükseltilmesi ihtiyaçlarında, ‘devrim’ olarak nitelendirilebilecek üstün bir deneyim sunuyor. Yeni kablosuz yardımcı donanımlar ise, kullanıcılara elektrik dağıtım sistemine dair kapsamlı bilgiler sunarak, sistem kaynaklı kesintileri önlemelerine ve enerji sürekliliğini en üst düzeye çıkarmalarına olanak sağlıyor. Bu gelişme, IoT çağında nasıl çalışacağımızı tanımlıyor: Kullanıcı, sistemini sürekli olarak izleyebilir ve elindeki veriyi sorun gördüğü alanlarda karar alıp, aksiyona geçmek için kullanabilir.
Üründeki önemli bir diğer yenilik ise yarı şeffaf ön kapak kullanımı. Bu tasarım yeniliği sayesinde, şalterde hangi yardımcı donanımların olduğunu ve doğru konumda olup olmadıklarını sadece dışarıdan bakarak görmek mümkün.
Schneider Electric’in güvenilir, uzun ömürlü ve hızlı kablo bağlantıları için geliştirdiği EverLink bağlantı sistemi, ComPacT serisinde de sunuluyor. Ayrıca, DIN ray bağlantı opsiyonu da bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ