Makine Haber

Weidmüller, en yeni çözümlerini WIN Eurasia 2020’de sergileyecek

Weidmüller; sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ekosistemin bir araya geleceği WIN Eurasia’da, sensörden buluta kadar en yeni çözümlerini sergileyecek.

  • 11 Şubat 2020
Weidmüller, en yeni çözümlerini WIN Eurasia 2020’de sergileyecek

Elektriksel bağlantılar, sinyal, veri, güç dağıtım ve işlenmesi konularında endüstriyel çözümler sunan Weidmüller, WIN Eurasia 2020 Fuarı’nda sensörden buluta kadar en yeni çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak.
12-15 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte, 3. salonda C 120 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacaklarını aktaran yetkililer, “Weidmüller, Türkiye’ye ilk kez getireceği IPC, Tool Chest, u-control PLC ürünlerinin yanı sıra, Power Supply Communication modülü ve u-remote ürün ailesinin yeni modüllerini fuarda sergileyecek. Weidmüller, dijitalleşmenin ve endüstriyel haberleşmenin giderek önem kazandığı Endüstri 4.0 evresinde dönüşen otomasyon sistemleri için sunduğu akılcı modül ve yazılımların yanı sıra; mevcut ürün portföyünde yer alan elektronik yük izleme ve sigorta modülleri maxGUARD, A-serisi klemens grupları, Endüstriyel Ethernet ve Security Router, PrintJet Advanced ve THM MMP yazıcı ürünlerine ek olarak röle, el aletleri ve markalama ürünleri gibi pek çok ürününü de ziyaretçilerin beğenisine sunacak” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ