Makine Haber

Üretimde verimliliği üst düzeye çıkaran çözümler

Nord Drivesystems; üstün kalite ve yüksek verimlilik anlayışıyla ürettiği nsd tupH teknolojisi, redüktör, motor ve frekans inverterinden oluşan tam uyumlu tahrik sistemleri ile birlikte, üretimde verimliliklerini üst düzeye çıkarabilmeleri için müşterileri için çözümler sunuyor.

  • 17 Aralık 2019
Üretimde verimliliği üst düzeye çıkaran çözümler

Nord Drivesystems

Mekanik ve elektronik çözümler alanında dünyanın önde gelen tahrik teknolojisi üreticilerinden Nord Drivesystems; üstün kalite ve yüksek verimlilik anlayışıyla ürettiği nsd tupH teknolojisi, redüktör, motor ve frekans inverterinden oluşan tam uyumlu tahrik sistemleri ile üretimde verimliliği üst düzeye çıkarıyor.
Çözüm ortaklarının ve sektörlerin ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı ürün ve akıllı tahrik çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden tespit eden şirket, sektörlerin getirebileceği zorluklar karşısında çözüm ortaklarının her zaman rakiplerinin bir adım önünde olmasını sağlıyor.
Yiyecek ve içecek üreticilerinin, sektörün en önemli noktalarından olan ‘verimlilik’ ve ‘hijyen’ standartlarını yakalayabilmeleri için Nord; nsd tupH teknolojisi, IE5+ senkron motorları, Nordbloc.1 helisel redüktörleri vb. birçok çözüm üretiyor.

Nord mühendisleri, alanında tek olan nsd tupH teknolojisini ürettiler
Nord mühendisleri; gıda üreticilerinin hijyen standartlarını yakalamak için kullandığı sert kimyasal temizlik işlemleri ve zorlu çevre şartlarına karşı alanında tek olan nsd tupH teknolojisini ürettiler. nsd tupH ile işlenen alüminyum tahrik üniteleri, paslanmaz çeliğe benzeyen; ancak daha hafif ve daha ucuz olan korozyon direncine sahip. Boya veya kaplamalardan farklı olarak koruyucu tabaka dökülmez. Düzgün yüzeyler sayesinde, sürücüler son derece hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir. nsd tupH sistemleri; aşırı kullanım şartları, aşındırıcı ortamlar veya sert iklimin olduğu yerlerde paslanmaz çeliğe karşı sağlam ve dayanıklı bir alternatiftir.
Yapılan testler sonucunda, nsd tupH yüzeyli motorlu redüktörlerin yüzeyinde 1000 saatlik tuz püskürtmenin sonucunda bile korozyon görülmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ