Makine Haber

Universal Robots Akademi 4 kategoride ödüle lâyık görüldü

Universal Robots tarafından sunulan ücretsiz çevrimiçi platform Universal Robots Akademi, öğrenme teknolojisi alanında dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri olan ‘Learning Technologies Awards’tan 4 kategoride ödülle döndü.

  • 12 Aralık 2019
Universal Robots Akademi 4 kategoride ödüle lâyık görüldü

Universal Robots’un; işbirliğine dayalı kolaboratif robot kavramını öğrenmek ve robot programcısı olmak isteyenler için başlattığı ve sektörde bir ilk olan ücretsiz çevrimiçi platform Universal Robots Akademi, öğrenme teknolojisi alanında en prestijli etkinliklerden biri olan ‘Learning Technologies Awards’tan 4 kategoride ödülle döndü. Platform, bugün dünya çapında 130’dan fazla ülkede 63 bini aşkın kullanıcıya sahip. UR Akademi’deki eğitimlerin en kısa sürede Türkçe kullanıma sunulması çalışmalarına devam eden Universal Robots, otomasyonu herkes için ulaşılabilir hale getirerek daha fazla kullanıcıya erişmeyi hedefliyor.

Gök: “Gurur duyuyoruz”


Daha önce aldıkları ve endüstriyel üretimde robotizmle devrim yapan ‘Joseph Engelberger’in adını taşıyan ödüle yenisini eklemekten gurur duyduklarını ifade eden Universal Robots Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Yeni aldığımız ödülle bu gururu bir adım daha ileri taşıdık. UR Akademi olarak da, dünya standartlarında eğitim yaratma çabalarımızın, öğrenme ve eğitim endüstrisindeki meslektaşlarımız tarafından tanınmasından dolayı heyecan duyuyoruz. Universal Robots Akademi platformumuz, Londra’da düzenlenen prestijli ‘Learning Technologies Awards’ (Öğrenme Teknolojileri Ödülleri) finalistlerden biriydi. UR Akademi, etkinlikte 4 kategoride ödülün sahibi oldu” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ