Makine Haber

Uluslararası iş dünyasını geleceğe taşıyacak yol haritası ‘Innovation Talks’da sunulacak

Schneider Electric, yeni çalışma modellerine hızlı bir adaptasyon sağlamaya çalışan küresel iş dünyası için deneyimi ve uzmanlığı ile hazırlanmış aksiyon önerilerini paylaşmak üzere ‘Innovation Talks: A Way Forward For Industry’ adlı çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek.

  • 20 Haziran 2020
Uluslararası iş dünyasını geleceğe taşıyacak yol haritası ‘Innovation Talks’da sunulacak

Schneider Electric, sıra dışı çalışma koşulları, benzeri görülmemiş pazar dinamikleri ve tedarik zinciri problemlerine karşı direnç geliştirmek isteyen kurumlar için dijital bir buluşma düzenleyecek. 23-25 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenlenecek ve Schneider Electric’in küresel çapta öncü yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alacağı ‘Innovation Talks: A Way Forward For Industry’ etkinliği; çalışanların güçlendirilmesi, operasyonel çeviklik ve verimlilik ve kârlılık olmak üzere 3 ana gündem çerçevesinde düzenlenecek.

“Operasyonlara uyarlanacak en iyi uygulamalar sunulacak”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri, “Schneider Electric’in yaklaşık 200 yıllık köklü geçmişi ve teknoloji, otomasyon ve dijitalleşme alanındaki küresel uzmanlığının uluslararası iş dünyasına sunulacağı bu buluşmada katılımcılar, dayanıklılığı ve esnekliği artırmaya yönelik hızlıca uygulanabilecek pratik adımları keşfedecekler. Aynı zamanda, Schneider Electric’in müşterilerinin başarı hikâyeleri kapsamında yeni teknolojiler ve yeni gerçeklikte operasyonlara uyarlanacak en iyi uygulamalar sunulacak. Bu paylaşımlar; Schneider Electric’in Endonezya’nın Batam bölgesinde mevcut üretim sistemleri, yenilikçi değer zincirleri ve yeni iş modellerinde başarılı bir dijital dönüşüm için ilham vermek üzere tasarlanan ve Dünya Ekonomi Forumu ve Endonezya Cumhuriyeti Sanayi Bakanlığı tarafından ‘4. Sanayi Devrimi İşaret Feneri’ olarak belirlenen akıllı fabrikasında sanal turla zenginleştirilecek” dediler.
Oturumların her gün Türkiye saati ile 10.00’da başlayacağını aktaran yetkililer, etkinlikte Schneider Electric üst yönetiminin endüstriyi ileriye taşıyacak bilgi ve deneyimlerini interaktif bir ortamda katılımcılara sunacaklarını ifade ettiler.

Oturum konu başlıkları:
⦁ Operasyonların Uzaktan Yönetilmesi
⦁ ‘Yeni Normal’de Siber Güvenlik
⦁ Tedarik Zinciri Yönetiminin Mevcut Duruma Adaptasyonu
⦁ Kârlılığın Korunması
⦁ Mevcut Kaynaklarla Daha Fazlası…
⦁ Schneider Electric Akıllı Fabrikasında Sanal Gezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ