Makine Haber

Ulusay: “Çin pazarına büyük önem veriyoruz”

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Automechanika Shanghai Fuarı’nda ürünlerini sergileyecek. 6 binden fazla katılımcının en yeni ürünlerini sergileyeceği etkinlik, 3-6 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.

  • 20 Kasım 2019
Ulusay: “Çin pazarına büyük önem veriyoruz”

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, otomotiv parçaları ve ekipmanlarıyla ilgili Çin’deki en büyük fuar olarak kabul edilen Automechanika Shanghai’ya katılacak. Şirket, 3-6 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerini sergileyecek.

“Fuardan beklentilerimiz son derece yüksek”
Fuar için hazırlıkların son aşamaya geldiğini aktaran Aktaş Holding CEO’su İskender Ulusay, etkinlikten beklentilerinin son derece yüksek olduğunu ifade etti. Uzun yıllardır faaliyet gösterdikleri Çin pazarına büyük önem verdiklerini aktaran Ulusay, “Aktaş Holding olarak, global stratejik planlarımız kapsamında adım adım ilerliyoruz. Mevcut pazarlardaki payımızı artırarak, yeni pazarlara girmeyi hedefliyoruz. Yeni ürün grupları için farklı projeler geliştirme çalışmalarımız da sürüyor. Önümüzdeki dönemde, toplam iş hacmimizde yurtdışı pazarlardaki talep doğrultusunda yüzde 70’lik büyüme planlıyoruz” dedi.
Automechanika Şanghay Fuarı’nın bölgedeki ilişkilerinin geliştirilmesi ve yeni iş bağlantılarının kurulması noktasında öneminin büyük olduğunu vurgulayan Ulusay, şunları söyledi: “Global markamız olan Airtech, bölgede yoğun bir şekilde talep görüyor. Marka bilinirliğimiz sayesinde, böylesine değerli organizasyonlarda önemli kazanımlar elde edebiliyoruz. Çin’deki şirketimizde üretilen ürünleri, bölge ülkelerinden Kore, Vietnam ve Japonya’ya da bu yıl ihraç etmeye başladık. Automechanika Shanghai vesilesiyle potansiyel bölge müşterilerine erişimimizi artırmayı planlıyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ