Makine Haber

Türk Prysmian Kablo yine bir ilke imza attı

Prysmian Group’un geliştirdiği ve hem web üzerinden, hem de tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu çalışan mobil uygulama CableApp, artık Türkçe dil seçeneği ile kullanılabiliyor. Uygulama ile sektör profesyonelleri ihtiyaçlarına uygun kabloyu kolaylıkla seçebiliyor.

  • 08 Kasım 2019
Türk Prysmian Kablo yine bir ilke imza attı

Tamer Yavuztürk, “Mobil uygulamamız hem doğru kablo seçiminde kolaylık, hem de zamandan tasarruf sağlayacak” dedi.

Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, sektöre kazandırdığı ilklere bir yenisini daha ekledi. Prysmian Group’un geliştirdiği ve hem web üzerinden, hem de tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu çalışan mobil uygulama CableApp, artık Türkçe dil seçeneği ile kullanılabiliyor.
CableApp mobil uygulaması ile sektör profesyonelleri ihtiyaçlarına uygun kabloyu kolaylıkla seçebiliyor. TS HD 60364-5-52 standardı ile uyumlu çalışan uygulama, kablo kesit hesaplarını çok daha kolay ve 1 dakika gibi kısa bir sürede yapmaya da olanak sağlıyor. Kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken CableApp, kablo seçimine göre ne kadar enerji tasarrufu yapılacağını ve CO2 emisyon kazancını da görüntüleyerek, sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyor.
CableApp uygulamasında, hem Türk Prysmian Kablo bünyesinde yer alan ve Mudanya fabrikasında üretilen enerji kablolarına ait özelliklere göre, hem de kablonun uygulanmak istenildiği tesisat yöntemine göre kablo araması yapılabiliyor. Seçilen ürüne göre tüm kablo tipleri listeleniyor ve kablonun tüm karakteristik değerlerine katalog sayfalarından erişim sağlanabiliyor. Ayrıca, seçilen kablo mobil cihaz ile kaydedilip, paylaşılabiliyor.

Yavuztürk: “Önemli bir hizmet sunuyoruz”
CableApp mobil uygulamasını Türkçe’ye entegre ederek sektöre önemli bir hizmet sunduklarını söyleyen Türk Prysmian Kablo Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tamer Yavuztürk, “CableApp uygulaması; sahadaki uygulamalarda kullanılan TS HD 60364-5-52 standardının uygulanmasına yönelik olarak kolaylık sağlamak, projelendirme ve uygulama zamanlarından tasarruf etmek ve sektörde bilinçli kullanıcı sayısını artırmak amacı ile geliştirildi. Teknolojiyle paralel olarak hızla gelişen sektörümüzde artan ihtiyaçları ve talepleri göz önüne aldığımızda, mobil uygulamamız hem doğru kablo seçiminde kolaylık, hem de zamandan tasarruf sağlayacak” dedi.

Farisè: “Fark yaratan bir çalışmaya imza attık”

Türkiye’de ilklere imza atmaktan her daim mutlu olduklarını ifade eden Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè ise, şöyle konuştu: “CableApp uygulaması ile sektörümüzde fark yaratan bir çalışmaya imza atmaktan gurur duyuyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik stratejisi doğrultusunda, inovasyona ve dijitalleşmeye verdiğimiz önemi bu tip çalışmalarla gözler önüne seriyoruz. Ayrıca, firma misyonumuz ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ doğrultusunda, sektörümüze öncülük etmeye ve yenilikçi uygulamalar sunmaya devam ediyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ