Makine Haber

Türk Prysmian Kablo, iş süreçlerinde adım adım dijitalleşiyor

Türk Prysmian Kablo, 2015 yılında sektöre duyurduğu Online Kablo Eğitimi’nin ardından; son olarak A-Takımı Yetkili Satıcıları ile birlikte düzenlediği online Yetkili Satıcılar Toplantısı ve farklı içeriklere sahip, yetkili satıcılarının gelişimini hedefleyen online sunumlar gerçekleştirdi.

  • 09 Ekim 2020
Türk Prysmian Kablo, iş süreçlerinde adım adım dijitalleşiyor

Türk Prysmian Kablo, Türk kablo sektöründe ilk ve tek olma niteliğine sahip Online Kablo Eğitimi ile 2015 yılında başladığı dijitalleşme çalışmalarına pandemi sürecinde hız verdi. Sürdürülebilirlik odağıyla, yetkili satıcıları başta olmak üzere sektör paydaşları ile olan paylaşımlarını ve çalışmalarını dijitale kaydıran şirket, iş süreçlerini de online hale getirerek, verimliliği artırmayı hedefliyor.
Türk Prysmian Kablo’nun her yıl farklı yerlerde düzenlediği ve gelenekselleşen ‘Yetkili Satıcılar Toplantısı’ bu yıl online olarak yapıldı. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı ve Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè ile Yurt İçi Satış Direktörü Etem Bakaç’ın moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte; dünyaya, Türkiye’ye, kablo sektörüne ve Prysmian Group’a dair güncel bilgiler verildi Etkinlikte ayrıca; pandemi döneminde Prysmian Group ve Türk Prysmian Kablo’nun süreç yönetimi ile A-Takımı yetkili satıcılarla birlikte bugüne kadar gerçekleştirilen ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi olası çalışmalar ele alındı. Toplantıda, 2019 yılının ‘En Yüksek Ciro Ödülü’ de verildi. Ödülü, İstanbul Bölge’den Des Elektrik kazandı.

Farisè: “Hepimiz yeni bir yaşam ve çalışma şekli deneyimliyoruz”


Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè, “Covid-19’un küresel yayılımı dünyanın her yerindeki insanları, toplulukları ve işletmeleri halen etkiliyor olsa da, hepimiz yeni bir yaşam ve çalışma şekli deneyimliyoruz. Bu zorlu aylarda, teknolojinin şu anda sunduğu tüm olanaklardan yararlanarak, iş ortaklarımıza daha yakın olmaya çalıştık. Her daim, müşteri merkeziyetçi yapımızı güçlendirmek için, birinci sınıf bir iş ortaklığı taahhüt ediyoruz. Bu anlamda, müşteri deneyimini geliştirerek dijital bir yaklaşım geliştiriyoruz. Öne çıkan Online Kablo Eğitimimiz, hem doğru kablo seçiminde kolaylık, hem de zamandan tasarruf sağlayan CableApp uygulamamız, sektör profesyonellerinin merak ettiği sorulara yanıt verdiğimiz webinarlarımız, A-Takımı yetkili satıcılarımızla düzenlediğimiz online Yetkili Satıcılar Toplantımız gibi online faaliyetlerimiz, önümüzdeki dönemde artarak devam edecek. Biz sadece kablo üretmiyoruz; dijital dönüşüm ile sektörümüzün gelişimine yön vererek ve öncülük ederek, kablo sektöründe değer yaratmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“İzin Sistemi’ni de dijitalleştirdik”
Online faaliyetlerine yılın son çeyreğinde A-Takımı yetkili satıcılarının çalışanlarına özel düzenlediği webinarlarla devam eden Türk Prysmian Kablo’nun, aynı dönemde İzin Sistemi’ni de dijitalleştirdiğini aktaran Farisè, şunları aktardı: “Bu sistemle birlikte, iş süreçlerini hızlandırarak verimlilik sağlamayı ve izin süreçlerinde kâğıt kullanımını sıfırlayarak çevresel sürdürülebilirliğe destek olmayı hedefliyoruz.”
Türk Prysmian Kablo’nun dijitalleşme yolculuğunun uzun zaman önce başladığını; ancak pandemi ile birlikte söz konusu sürecin hızlandığını belirten Cinzia Farisè “Pandemi ile birlikte yeni bir dünya düzeni kuruluyor. Bu yeni düzende rekabet daha da sert geçecek. Rekabetin koşullarını ise; hız, çeviklik ve inovasyon becerisi belirleyecek. Daha çevik olmak ve sektörümüzdeki öncü rolümüzü inovasyonla güçlendirmek için odağımıza sürdürülebilirliği alarak, dijitalleşmeye yatırım yapıyoruz. ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuzdan aldığımız güçle, sürdürülebilirlik bakış açımız doğrultusunda, içinde bulunduğumuz tüm ekosistemi daha hızlı ve verimli hale getirmek üzere dijitalleşme yolculuğumuzu son hız sürdürüyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ