Makine Haber

Türk Prysmian Kablo, düzenlediği etkinlikte inovasyonun geleceğini ele aldı

Türk Prysmian Kablo, İnovasyon Günü etkinliğinde dijital dönüşüm süreciyle beraber hızlanan inovasyon çalışmalarının sürdürülebilir geleceğe etkilerini ele aldı. 21 Nisan’da gerçekleştirilen etkinlik, Türk Prysmian Kablo A-Takımı yetkili satıcıları için özel olarak düzenlendi.

Türk Prysmian Kablo, düzenlediği etkinlikte inovasyonun geleceğini ele aldı

Türk Prysmian Kablo, 21 Nisan’da İnovasyon Günü etkinliği düzenledi. Kalite, bilgi birikimi, yenilikçi & verimli çözüm ve teknolojilere odaklanarak daha sürdürülebilir bir gelecek için yeni ürünler yaratmanın odak noktasında olduğu etkinlikte, dijital dönüşüm süreciyle beraber hızlanan inovasyon çalışmalarının sürdürülebilir geleceğe etkileri ele alındı. Etkinlik, Türk Prysmian Kablo A-Takımı yetkili satıcıları için özel olarak düzenlendi.
Açılış konuşması Türk Prysmian Kablo Yurt İçi Satış Direktörü Etem Bakaç tarafından yapılan program; Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè ve Prysmian Group Enerji & Altyapı Kıdemli Başkan Yardımcısı Rob Van Veen’in konuşmaları ile devam etti. Program kapsamında, ‘Sürdürülebilirlik’, ‘Dijitalleşme’ ve ‘Yenilikçi Servis Çözümleri’ olmak üzere 3 özel oturumun gerçekleştirildiği etkinliğin kapanış konuşmasını ise, Prysmian Group İnovasyon Başkanı Srini Siripurapu yaptı.

Farisè: “Hız, çeviklik ve yenilikçilik rekabet koşullarını belirliyor”
Konuşmasında, dijitalleşme dönüşümlerini hızlandırma sürecinden bahseden Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè, 2015 yılında Türk kablo sektöründe ilk ve tek olan Online Kablo Eğitimi’ne imza attıklarını ifade etti. Teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanarak verimliliklerini pandemi sürecinde artırdıklarını vurgulayan Farisè, “Tüm dünya olarak 1 yılı aşkın süredir koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Bu zorlu yıl, sürdürülebilirliğin dünyamız için ne anlama geldiğini bir kez daha gösterdi. Salgının getirdiği yeni dünya düzeninde; hız, çeviklik ve yenilikçilik rekabet koşullarını belirliyor. Daha çevik olmak ve sektörümüzdeki öncü rolümüzü inovasyonla güçlendirmek için sürdürülebilirliğe odaklanarak dijitalleşmeye yatırım yapıyoruz. ‘Türkiye’yi Sürdürülebilir Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuzdan aldığımız güçle, tüm ekosistemi daha hızlı ve verimli hale getirmek için çalışmalarımıza yeniden odaklandık” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ