Makine Haber

Schneider Electric’te atama

  • 13 Kasım 2019
Schneider Electric’te atama

Schneider Electric Servisler İş Birimi, Global Ticari Operasyonlar İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Süleyman Aydemir’in atandı. Aydemir, yeni görevi kapsamında şirketin Hong Kong ofisine taşınacak, küresel çapta şirketin iş ve ticari stratejilerinin geliştirilmesi ve hizmet yönetiminden sorumlu olacak.
Kariyerine 2000 yılında başlayan ve 2002’de Schneider Electric’e katılan Aydemir, servis mühendisliği, saha hizmetleri, proje ve satış mühendisliği ve pazarlama gibi alanlarda görevler üstlendi. 2010 yılında Enerji Birimi Proje Satış Müdürü olan Aydemir, 2015’te ise Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya Saha Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Aydemir, söz konusu görevinde; bölge ülkelerinde satış ve saha yönetimi, pazarlama, tedarik zinciri, kalite ve iş güvenliği yönetimi alanlarında başarılı çalışmalara imza attı.
1999’da İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Süleyman Aydemir, 2015 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA, 2016’da ise Yale Üniversitesi Davranışsal Ekonomi programlarını tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ