Makine Haber

Türk Prysmian Kablo, CableApp uygulamasını sektör temsilcileri ile paylaştı

2021’nin Şubat ayında Voltimum tarafından gerçekleştirilen Sanal Fuar’da yerini alan Türk Prysmian Kablo, son olarak yine Voltimum ile 17 Mart tarihinde bir webinar düzenleyerek, CableApp uygulamasını sektör temsilcileri ile paylaştı.

Türk Prysmian Kablo, CableApp uygulamasını sektör temsilcileri ile paylaştı

Türk Prysmian Kablo, sektördeki son gelişmeleri, dinamiklerin geçirdiği evrimsel süreci ve geliştirdikleri yenilikçi teknolojileri online kanallar ile sektör profesyonellerine aktarıyor. Şubat ayında Voltimum tarafından gerçekleştirilen Sanal Fuar’da yerini alan Türk Prysmian Kablo, son olarak yine Voltimum ile 17 Mart’ta bir webinar düzenleyerek, CableApp uygulamasını sektör temsilcileriyle paylaştı.

Farisè: “Dijital dönüşüme öncülük ediyoruz”


Voltimum Sanal Fuarı’na katılan Türk Prysmian Kablo’nun CEO’su Cinzia Farisè, şunları söyledi: “Dünyanın geçirdiği dijital dönüşüm ile birlikte, tüm sektörler teknoloji ve inovasyonu esas alan yaklaşımlara entegre olurken, 21. yüzyılın beklentileri de giderek farklılaşıyor. Gelişen dünyanın değişen beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak, sektörün dinamiklerini teknoloji iklimine uygun hale getirmekle doğrudan ilgili. Türk kablo sektörünün öncü firması Türk Prysmian Kablo olarak, sürdürülebilirlik bakış açımız doğrultusunda dijital dönüşüme öncülük ediyor; imza attığımız teknolojilerle hem sektörün, hem de kullanıcıların memnuniyetini maksimize etmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda, tüm sektör paydaşlarının yararlanabilmesi ve en iyi hizmeti sağlayabilmesi adına geliştirdiğimiz ve biri Voltimum Sanal Fuarı’nda, biri de 17 Mart’ta olmak üzere, iki kez düzenlediğimiz webinarın ana konusu olan CableApp uygulamamız, kablonun uygulanacağı tesisata göre seçilmesi gereken en iyi kabloyu kendisi belirliyor. Uygulama, sahadaki montaj ekibinden ofisteki mühendise kadar her kullanıcıya proje ve tesisat yönetimine uygun kabloların seçiminde rehberlik ediyor.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ