Makine Haber

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, emektar çalışanları için tören düzenledi

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5, 15, 20 ve 25’inci yılını tamamlayan 445 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti. İcra Komitesi’nin de katıldığı tören, Covid-19 önlemleri dikkate alınarak 2 ve 9 Kasım tarihlerinde olmak üzere ilgili çalışanlar ile birlikte gerçekleştirildi.

  • 10 Kasım 2020
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, emektar çalışanları için tören düzenledi

Türkiye’nin üretim ve ihracat liderleri arasında yer alan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak görüyor. 2020 yılı itibari ile şirketteki 222 çalışan 5., 130 çalışan ise 15. yılını tamamladı.
20 yılı tamamlayan 15 çalışan ve 25 yılını tamamlayan 78 çalışan için ise, İcra Komitesi’nin de katılımıyla 2 ayrı tören düzenlendi. Sosyal mesafeye uygun olarak gerçekleşen törende sembolik olarak 1 çalışana plaket verildi.

Kudo: “Ulaştığımız her başarıda tüm çalışanlarımızın katkıları var”
Törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo, “Tüm çalışanlarımızın çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıklarıyla gurur duyuyoruz. Ulaştığımız her başarıda tüm çalışanlarımızın katkıları var. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, sağlık ve başarı dolu yıllar diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ