Makine Haber

TOS+H Expo Fuarı’nın yeni tarihleri açıklandı

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türk pazarına 360 derecelik toplu bakış imkânı sunan TOS+H Expo Fuarı ile Uluslararası İş Sağlığı ve Kongresi için yeni tarihler belirlendi. Söz konusu etkinlikler, 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  • 25 Haziran 2020
TOS+H Expo Fuarı’nın yeni tarihleri açıklandı

TOS+H Expo’nun Covid-19 salgını nedeniyle ertelenmesinin ardından, Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar etkinlik için yeni tarihi belirledi. İş sağlığı ve güvenliği fuarının dördüncüsü, 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında ziyaretlerini ağırlayacak. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Uluslararası İş Sağlığı ve Kongresi de aynı tarihlere ertelendi.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt, “Bu kararı, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve ilgili tüm ortaklarımızla ayrıntılı görüşmeler neticesinde aldık. TOS+H Expo, korona salgını ile ilgili dinamik gelişmeler sonucunda ertelenmek zorunda kaldı. Messe Düsseldorf; Türk hükümetinin tüm etkinlikleri erteleme kararı ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın kriz yönetim ekibinin yanı sıra, önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmektedir” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ