Makine Haber

TIG ve örtülü elektrod kaynağı yapabilen Inverter 315-TIG AC/DC ve Inverter 315-TIG Pulse kaynak makineleri

Kaynak sektöründe profesyonellerin kullanımına sunduğu yenilikçi ürünlerle dikkat çeken Lincoln Electric Türkiye, yeni kaynak makineleri Inverter 315-TIG AC/DC ve Inverter 315-TIG Pulse ile TIG ve örtülü elektrod kaynağında başarılı sonuçlar sunuyor.

TIG ve örtülü elektrod kaynağı yapabilen Inverter 315-TIG AC/DC ve Inverter 315-TIG Pulse kaynak makineleri

Lincoln Electric Türkiye

Lincoln Electric Türkiye, en son invertör teknolojisi kullanılarak üretilen, TIG ve örtülü elektrod kaynağı yapabilen Inverter 315-TIG AC/DC ve Inverter 315-TIG Pulse kaynak makinelerini piyasaya sürüyor. ‘Askaynak’ markalı kaynak makineleri; paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik, titanyum ve magnezyum gibi çeşitli malzemelerin kaynağında, boru montajı, kalıp tamiri, petro-kimya, mimari dekorasyon, otomobil tamiri, bisiklet, hobi işleri ve genel üretim işleri için geliştiriliyor. Sinerjik ve pulse TIG modları, hafıza özelliği, LCD ekran, torç ve pedalle akım kontrolü gibi pek çok özelliğe sahip makineler, kaynak profesyonellerinin başarılı kaynak sonuçları elde etmesini sağlıyor.
Makinelerin sahip olduğu sinerjik mod sayesinde, sadece malzeme kalınlığını ayarlamak yeterli oluyor. Akım değeri makine tarafından ayarlanabiliyor. Hafıza özelliği sayesinde, sadece butona basılarak daha önce kaydedilen kaynak parametrelerine ya da son yapılan kaynağın parametrelerine erişim kolaylaşıyor.

Torç ve pedal ile akım kontrol seçenekleri kaynak işlemlerini kolaylaştırıyor
Makinelerin sahip olduğu mikrokontrolör sistemi kaynaktaki değişimlere anlık cevap verebilirken; torç ve pedal ile akım kontrol seçenekleri kaynak işlemlerini kolaylaştırıyor. Ters kutup ateşlemesiyle makineler ateşleme arkının başarı oranını garantiye alıyor. Makineler ark kopmasını önleme ya da ark kopması olsa bile yüksek frekans (HF) ile arkı stabil tutma özellikleriyle de öne plana çıkıyor.
Makineler; IGBT ve gelişmiş PWM teknolojisi ile AC TIG, DC TIG ve MMA kaynağında mükemmel performans sunuyor. Yüksek gerilim, düşük gerilim, aşırı akım ve aşırı ısınma koruma özellikleri kaynak güvenliğini destekliyor. Mükemmel kaynak kabiliyetine sahip makineler, çalışma ortamına ve CE normlarına uygunluklarıyla kaynak profesyonellerine güven veriyor. Uzun ömürlü CE belgeli soketleri, paslanmaya karşı dayanıklı metal gövdesi zorlu koşullarda başarılı performans elde edilmesini sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ