Makine Haber

Temsa İş Makinaları, ‘Görüntülü Destek Hizmeti’ uygulamasını başlattı

Temsa İş Makinaları, müşteri ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılamak adına ‘Görüntülü Destek Hizmeti’ uygulamasını başlattı. Söz konusu uygulama, koronavirüs tedbirleri tamamen kaldırılana ve ofis düzenine geçilene kadar devam edecek.

  • 08 Mayıs 2020
Temsa İş Makinaları, ‘Görüntülü Destek Hizmeti’ uygulamasını başlattı

Komatsu, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının distribütörlüğünü yapan Temsa İş Makinaları, müşterilerine destek olabilmek için hayata geçirdiği ‘Görüntülü Destek Hizmeti’ uygulaması ile sunduğu kesintisiz hizmeti geliştirmeyi hedefliyor.
Covid-19 salgınına karşı müşterilerinin sağlığı ve güvenliği için her türlü önlemi aldıklarını ifade eden şirket yetkilileri, “Temsa İş Makinaları, sosyal mesafe tedbiri nedeniyle gerçekleştirilemeyen birebir görüşmelere çözüm olarak geliştirdiği ‘Görüntülü Destek Hizmeti’ uygulamasıyla; telefon, bilgisayar ve tablet gibi dijital araçlar aracılığıyla yapacağı görüntülü görüşmelerle müşterilerine yardımcı olabilecek. Müşterilerin; ilgili markaların web sayfalarında yer alan formları doldurarak, destek almak istedikleri zamanı, gün ve saat aralığı olarak belirtmeleri yeterli olacak. Bu talepler, markaların ilgili satış ya da satış sonrası ekiplerine iletilecek ve ilgili ekipler de müşterilere dönüş yaparak randevuları oluşturacaklar. Bu uygulama, koronavirüs tedbirleri tamamen kaldırılana ve ofis düzenine geçilene kadar devam edecek” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ