Makine Haber

Tayvanlı dört firma, plastik ve kauçuk makinelerini online toplantı ile tanıtacak

Tayvan Dış Ticaret Bürosu ve Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi öncülüğünde bir araya gelen Tayvanlı dört firma, 17 Eylül tarihinde saat 10:00-11:00 arasında ‘Tayvan Plastik ve Kauçuk Makineleri Online Lansmanı’ adı ile bir etkinlik gerçekleştirecek.

  • 09 Eylül 2020
Tayvanlı dört firma, plastik ve kauçuk makinelerini online toplantı ile tanıtacak

Tayvanlı dört firma, plastik ve kauçuk makinelerini tanıtmak için 17 Eylül’de ‘Tayvan Plastik ve Kauçuk Makineleri Online Lansmanı’nı gerçekleştirecek.
Otomotiv, tüketici elektroniği, medikal ürünler, ambalaj ve inşaat için artan talep nedeniyle küresel plastik ürün üretiminin artmaya devam ettiğini aktaran yetkililer, şunları aktardılar: “Bu durum da, plastik ve kauçuk makinelerine yönelik talebi artırıyor. Tayvan Makine Endüstrisi Birliği’ne (TAMI) göre, ihracatıyla dünyada altıncı sırada yer alan ülke, plastik ve kauçuk üretiminde küresel tedarik zincirinin vazgeçilmez bir parçası konumunda. Ekonomik faaliyetlerin Covid-19 nedeniyle kesintiye uğraması plastik ve kauçuk sektörünü de etkiledi. Pandeminin gerilemesi ve karantinaların kaldırılması ile ekonomi hareketlenmeye başlıyor.”
Uluslararası plastik ve kauçuk üreticilerinden gelebilecek olası taleplere yardımcı olmak için, Tayvan Dış Ticaret Bürosu (BOFT) ve Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA) öncülüğünde bir araya gelen dört Tayvanlı firmanın online lansman ile ürünlerini tanıtacağını aktaran yetkililer, “Lansmanda ürünleri tanıtacak olan Fu Chun Shin Machinery Manufacture Co., Ltd. (FCS), ChumPower Machinery Corp., Fong Kee International Machinery Co., Ltd. ve Diing Kuen Plastic Machinery, Co., Ltd. firmaları, enjeksiyonlu kalıplama makineleri ve şişirme makineleri ile ekstrüzyon makinelerine kadar en son trend ve en yeni teknoloji ile ürettikleri makinelerini dünya çapındaki alıcılara ve medyaya online olarak sunacak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ