Makine Haber

Sipariş toplayıcı ve çekme makinelerinde yüksek konfor ve ergonomi

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle depo çözümleri sunan Crown’un, GPC ve MPC serisi sipariş toplayıcıları ve TC serisi çekme makineleri, artık daha ergonomik ve QuickPickRemote uzaktan sipariş toplama teknolojisine uyumlu.

  • 27 Kasım 2020
Sipariş toplayıcı ve çekme makinelerinde yüksek konfor ve ergonomi

Temsa İş Makinaları

Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla depolardaki uygulamalara yönelik çözümler sunan Crown, sürekli ürün geliştirme vizyonunun bir parçası olarak GPC ve MPC serisi sipariş toplayıcıları ile TC serisi çekme makinelerinin tasarımını geliştirdi. Her üç seri de; artık sipariş toplama süreçlerini daha hızlı, daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmek için çeşitli ergonomik geliştirmeler sunmaya başladı.
Sipariş toplama uygulamalarının tüm depo faaliyetlerinden daha zahmetli olmaya başlamasıyla, Crown’un, GPC ve MPC sipariş toplayıcıları ve TC çekici çekme makineleri; operatörler üzerindeki fiziksel yükü hafifletmek ve günlük üretkenliklerini arttırmak için yüksek konfor ile mükemmel performansı birleştiriyor.

Operatörlerin mesaileri sırasında yorgunluklarını azaltıyor
Sürekli ürün geliştirme felsefesiyle Crown, ergonomik full süspansiyonlu operatör platformunu içeren yeni süspansiyon sistemi sunuyor. Platform şoklarını eskisinden çok daha etkili bir şekilde azaltarak, operatörlerin mesaileri sırasında yorgunluklarını azaltıyor.
Ürün güncellemesinin odak noktasına operatör konforunu alan Crown, yeni manyetik saklama tepsileri ve bloknotlar dâhil olmak üzere Work Assist aksesuar yelpazesini daha da genişletti. Work Assist aksesuar kutusunun yanı sıra; elektronik cihazlara güç sağlamak amacıyla bulunan soketler de, operatörün uygulama esnasında diğer cihazları kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Yüksek yoğunluklu toplama uygulamalarında iş akışlarını kolaylaştırıyor
Quick Pick Remote uzaktan sipariş toplama teknolojisi, yüksek yoğunluklu toplama uygulamalarında iş akışlarını kolaylaştırıyor. Operatörler, iş eldivenlerinin içine yerleştirilmiş veya parmaklarına bağlanmış bir uzaktan kumanda birimini kullanarak; bir düğmeye bastıklarında sipariş toplayıcılarını veya çekicilerini bir sonraki toplama konumuna hareket ettirebiliyorlar. 2013 yılından beri kullanılan bu teknolojinin; operatörün yürüme mesafesini ve fiziksel stresini en aza indirdiği, böylece toplama hızını ve genel üretkenliği arttırdığı pratikte kanıtlandı.
Her üç seri isteğe bağlı olarak, Crown’un QuickPickRemote uzaktan sipariş toplama teknolojisi ile sunulabiliyor. Crown’un ödüllü bu teknolojisi, bugün birçok önemli lojistik merkezinde aktif olarak kullanılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ