Makine Haber

Schneider Electric Türkiye’de atama

Schneider Electric Türkiye Satışları Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Erhan Kaya, Türkiye’deki dağıtım kanalı, müteahhit kanalı ve panocu kanallarının tamamı ve son kullanıcıların büyük bir kısmının satış faaliyetlerine liderlik edecek.

  • 10 Mart 2020
Schneider Electric Türkiye’de atama

Schneider Electric, Türkiye Satışları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Erhan Kaya’nın getirildiğini duyurdu. Kaya, yeni görevi doğrultusunda Türkiye’deki dağıtım kanalı, müteahhit kanalı ve panocu kanallarının tamamı ve son kullanıcıların büyük bir kısmının satış faaliyetlerine liderlik edecek. Kaya, söz konusu kanallarda tüm Schneider Electric ürün gruplarının satışlarının yönetilmesinden sorumlu olacak.
2006 yılından beri Schneider Electric bünyesinde çeşitli rol ve sorumlulukları başarıyla yerine getiren Kaya, proje yönetimi ve satış alanında güçlü bir deneyime sahip. Erhan Kaya yeni görevine atanmadan önce; 2014’te şirketin Partner İş Birimi, 2016’da Ticari Ürünler İş Birimi ve 2017’de de Partner ve Dijital Enerji İş Birimi’nin Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ