Makine Haber

Schneider Electric, mobilitenin geleceğine ışık tuttu

Dünya Otomotiv Konferansı’nda, küresel deneyimi ve 180 yılı aşkın uzmanlığıyla şirketin otomotiv endüstrisine yönelik geliştirdiği teknolojileri sunmak üzere Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, ‘EcoStruxure for Automotive’ ve ‘mobilite’ konusunda bir konuşma gerçekleştirdi.

  • 07 Kasım 2019
Schneider Electric, mobilitenin geleceğine ışık tuttu

Schneider Electric, 40 ülkeden 80’i aşkın konuşmacı ve 800’den fazla katılımcı ile İstanbul’da düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı’nı ‘Altın Sponsor’ olarak destekledi. Etkinlikte, küresel deneyimi ve 180 yılı aşkın uzmanlığıyla şirketin otomotiv endüstrisine yönelik geliştirdiği teknolojileri sunmak üzere Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, ‘EcoStruxure for Automotive’ ve ‘mobilite’ konusunda bir konuşma gerçekleştirdi.
Ulusal ve uluslararası otomotiv dünyasından uzmanların katıldığı konferansta, Schneider Electric’in yeni nesil çözümlerinin büyük ilgi topladığını aktaran firma yetkilileri, “Otomotiv endüstrisini şekillendiren bağlanabilirlik, otonom sürüş ve elektrifikasyon trendleri doğrultusunda geliştirilen EcoStruxure for Automotive, tesislerin optimum verimlilikle çalışmalarını sağlıyor. Şirketin IoT tabanlı açık, farklı marka ürünlerle çalışabilen otomasyon çözümü platformu olan EcoStruxure; otomotiv üretiminde sürdürülebilirliği, verimliliği ve izlenebilirliği iyileştirmek için işletmelerin değer zincirinin her adımında dijital dönüşüm sağlıyor. Haberleşen ürünler, uç kontrol ve uygulama, analitik ve servisler katmanlarından oluşan EcoStruxure mimarisi aynı zamanda; nesnelerin interneti, haberleşme ve bulut teknolojileri, büyük veri analitiği ve siber güvenlik gibi teknolojileri kullanıyor ve tüm katmanlarda dijital dönüşüme hizmet ediyor. Böylece şirketler, üretimlerini daha bağlı ve daha akıllı teknolojilerle optimize ederken; verimliliklerini, güvenliklerini ve sürdürülebilirliklerini artırıyorlar” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ