Makine Haber

Schneider Electric iş ortakları ile bir araya geldi

‘Birlikte Güçlüyüz’ teması ile organize ettiği toplantıda Schneider Electric, alçak gerilim alanında iş birliği gerçekleştirdiği bayileriyle bir araya geldi. Türkiye’nin rekabet gücüne etki edecek bilgi ve deneyimlerin konuşulduğu etkinlikte, ekonomist ve yazar Mahfi Eğilmez de bir konuşma yaptı.

  • 10 Şubat 2020
Schneider Electric iş ortakları ile bir araya geldi

Bayi Toplantısı 2020 etkinliği kapsamında Schneider Electric, alçak gerilim sektöründe hizmet sunan 50’ye yakın iş ortağı ile bir araya geldi. Schneider Electric üst yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda; şirketin 2020 yol haritası, ticari politikası ve dijitalleşen müşteri deneyimi ana gündem maddelerini oluşturdu. Etkinlikte aynı zamanda, Schneider Electric’in dijitalleşme ve Endüstri 4.0 alanındaki sistem mimarisi EcoStruxure ve söz konusu alandaki yeni ürün ve çözümlerinin tanıtımı da gerçekleştirildi. Toplantının konuk konuşmacısı olan ekonomist ve yazar Mahfi Eğilmez de, mikro ve makro ekonomik dinamikler doğrultusunda öngörülerini paylaştı.

Tuncer: “180 yılı aşkın süredir gelişime yön veriyoruz”
Toplantıda konuşan Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, “Özellikle son 10 yıldır içinde bulunduğumuz djital dönüşüm süreci, sektörümüzde de yenilikçi iş modelleri doğuyor ve teknolojik yenilikleri tetikliyor. 180 yılı aşkın süredir olduğu gibi gelişime yön vermeye devam eden şirketimiz bu yeni dönemde; enerji, otomasyon & yazılım ve analitik dünyalarını bir araya getirerek, enerji talebini daha verimli ve daha bağlantılı hale getiriyor. Bu kapsamda, küresel bilgi ve deneyimimizi iş ortaklarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iş birlikleri ve yenilik odağıyla yerel değerlere dönüştürüyoruz” dedi.
Pazar paylarını artırdıkları 2019 yılında, Türkiye’ye sundukları katkı ve hizmetleri derinleştirdiklerini ifade eden Tuncer, şöyle devam etti: “2020 ve sonrasında performansımızı ve başarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda, yeni satış yapımızla daha hızlı ve kapsayıcı olacağız. İş birliklerimizi artıracağız, ticari politikamızda denge yaratacağız ve bölgeler arası koordinasyonu artıracağız. Böylece, her zaman olduğu gibi büyük bir aile olarak birlikte büyüyüp gelişeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ