Makine Haber

Schneider Electric, Hannover Messe 2021’de geleceğin endüstrileri inovasyonunu açıkladı

Bu yıl tamamen dijital olarak gerçekleştirilen Hannover Messe 2021’de yerini alan Schneider Electric, bir dizi geleceğin endüstrileri inovasyonunu açıkladı. Şirket ayrıca, sektörler arası iş birliğinin güçlendirilmesi çağrısında da bulundu.

Schneider Electric, Hannover Messe 2021’de geleceğin endüstrileri inovasyonunu açıkladı

Schneider Electric, tamamen dijital olarak gerçekleştirilen Hannover Messe 2021’de, bir dizi geleceğin endüstrileri inovasyonunu açıkladı ve sektörler arası iş birliğinin güçlendirilmesi çağrısında bulundu.
Endüstride dijitalleşme doğrultusunda dev bir paradigma değişimi yaşandığını ifade eden Schneider Electric Endüstriyel Otomasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter Herweck, şunları söyledi: “Yapay zeka, robotik, nesnelerin interneti ve makine öğrenme ile başka inovasyonlarda ilerlemelere tanık olduk. Ancak, bunların tam potansiyeli kapalı endüstriyel sistemlerde gerçekleştirilemez. Bir sonraki verimlilik, esneklik ve sürdürülebilirlik düzeyine ulaşmak için cesur olmak zorundayız. Endüstriler birlikte çalışabilir teknoloji ve ortaklıkları kucakladığında, nelerin mümkün olduğunu yeniden hayal etmenin zamanı geldi. Genel otomasyonun yanı sıra, operasyonel veri yönetimi ve endüstriyel yazılımın birleşimi üzerinden sunulan ve yakın geçmişte genişleyen kabiliyetlerimiz sayesinde, müşterilerimize açık ve bağımsız iş ortağı olma taahhüdümüzü devam ettirerek, pandemi sonrası dünyada gelişmek için ihtiyaç duydukları çeviklik ve esnekliği elde etmelerini sağlıyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ