Makine Haber

Scara SR serisi, yüksek hassasiyet ve verimlilik sunuyor

Küçük robot serisine Scara robotlarını da ekleyen Fanuc, daha yüksek verimliliğin yanı sıra sanayiyi düşük maliyetli bir çözümle buluşturuyor. Seride bulunan SR-3iA ve SR-6iA, montaj ve malzeme işleme uygulamaları için ideal bir seçenek sunuyor.

  • 16 Aralık 2019
Scara SR serisi, yüksek hassasiyet ve verimlilik sunuyor

Fanuc

Fanuc, küçük robot serisine yeni Scara robotları da ekleyerek, üretimin olduğu her alanda süreci kolaylaştırmaya devam ediyor. Tüketici elektroniği, otomotiv bileşenleri, plastikler, laboratuvar otomasyonu, elektrikli cihazlar ve tıbbi cihaz üretimini de içeren geniş bir sektör yelpazesinde kullanılan robotlar; seç ve yerleştir, montaj, test/kontrol ve paketleme süreçleri için yüksek hızlı ve hassas çalışma prensibi sunuyor. Seri, kompakt tasarımıyla da önemli yer tasarrufu sağlıyor.
Seride bulunan yeni nesil SR-3iA robot, Fanuc’un montaj ve malzeme işleme uygulamaları için yeni hız ve hassasiyet seviyesini temsil ediyor. SR-3iA; 3 kg taşıma kapasitesi, 400 mm yatay ve 200 mm dikey erişim mesafesiyle sanayinin işini kolaylaştırıyor. SR-6iA ise, 6 kg taşıma kapasitesi, 650 mm yatay ve 210 mm dikey erişim ile zorlu uygulamalar için avantaj sunarken; yeni R-30iB Compact Plus kontrolörünün sunduğu hızlı kurulum, kolay erişim ve kompakt tasarım özellikleriyle esneklik sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ