Makine Haber

‘SAF-FRO’ markalı ürünler Türkiye pazarına sunuluyor

Lincoln Electric Türkiye (Askaynak), bir Lincoln Electric kuruluşu olan SAF-FRO’nun kaynak ve kesme ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Şirket ilk olarak, SAF-FRO’nun üçüncü nesil multi-proses kaynak makinesi Digiwave III’ü kaynak profesyonelleri ile buluşturacak.

  • 24 Şubat 2020
‘SAF-FRO’ markalı ürünler Türkiye pazarına sunuluyor

Lincoln Electric Türkiye (Askaynak), ‘SAF-FRO’ markalı kaynak ve kesme ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Bir Lincoln Electric kuruluşu olan olan SAF-FRO, profesyonel kullanıcılar için kaynak ve kesme ürünleri, çözümleri ile hizmetleri tasarlıyor ve üretiyor.
İlk olarak SAF-FRO’nun üçüncü nesil multi-proses kaynak makinesi Digiwave III’ü Türkiye’deki kaynak profesyonelleri ile buluşturan şirketin, sektörde büyük bir dönüşüme imza attığını aktaran yetkililer, “Yazılım tabanlı anahtarlama teknolojisine dayanan üç fazlı bir invertörden oluşan bu makine, yüzde 30 oranında enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Ürün, olağanüstü kaynak performansının yanı sıra; güncellenebilir Linux yazılımı ile kaynak çalışmalarının doğru bir şekilde izlenebilirliğini ve takibini sağlayan USB, Ethernet hatta Wi-Fi gibi yeni iletişim araçlarına sahip. Kaynak işlemlerinde mükemmel sonuçlar sunan makine, 200’den fazla sinerjik kaynak modu sağlıyor. Çok çeşitli malzeme, çap, tel ve gaz kombinasyonları için mükemmel bir kaynak performansı da sunan bu makinenin 50 tane özel sinerjik modu bulunuyor. Digiwave III; MIG/MAG kaynağında, karbon çelik/paslanmaz çelik malzemelerin kaynağında ve örtülü elektrod kaynağında mükemmel sonuçlar veriyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ