Makine Haber

Rockwell Automation’ın 31. kez düzenleyeceği Automation Fair için kayıtlar başladı

Rockwell Automation’ın bu yıl 31.’sini düzenleyeceği Automation Fair, 14-17 Kasım tarihleri arasında Chicago’da kapılarını açacak. Yeni çözümlere, örnek olay incelemelerine ve teknik eğitimlere ev sahipliği yapacak etkinliğin kayıtları da başladı.

  • 07 Eylül 2022
Rockwell Automation’ın 31. kez düzenleyeceği Automation Fair için kayıtlar başladı

Rockwell Automation, Automation Fair 2022 etkinliği için kayıtların açıldığını duyurdu. Bu sene 31. kez düzenlenecek olan organizasyon, 14-17 Kasım tarihleri arasında Chicago, Illinois’daki McCormick Place West’te gerçekleştirilecek. Yeni çözümlere, örnek olay incelemelerine ve teknik eğitimlere ev sahipliği yapacak etkinliğe dünyanın dört bir yanından 10 binden fazla üretim ve teknoloji lideri ve 100’den fazla lider şirketin katılması bekleniyor.

Dear: “Bu etkinliğin mümkün olan en iyi Automation Fair olmasını umuyoruz”
Rockwell Automation Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Tina Dear, Automation Fair’in endüstriyel üretim için en yeni çözümleri içeren ilgi çekici sergiler, aynı zamanda etkinlik, etkileşimli teknik tartışmalar ve uygulamalı laboratuvarlardan günümüzün zorluklarını ele alan endüstri forumlarına kadar yüzlerce öğrenme ve eğitim fırsatı sunduğunu vurguladı.
30 yılı aşkın süredir Chicago’da düzenlenen Automation Fair etkinliğinde bir araya gelecek olmaktan dolayı son derece heyecanlı olduklarını ifade eden Dear, şunları söyledi: “Yalnızca Automation Fair sayesinde bir araya gelecek olmayı değil, aynı zamanda ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte onlar için başardığımız sonuçları da kutluyoruz. Tüm sektörleri kapsayan 18 bin metrekarelik merak uyandırıcı bir fuar alanında buluşuyoruz. Bu etkinliğin mümkün olan en iyi Automation Fair olmasını umuyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ