Makine Haber

Rockwell Automation’da üst düzey atamalar

Rockwell Automation, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da önde gelen pazar erişimi ve kuzey bölgesi için iki yeni yönetici atandığını açıkladı. Yeni yöneticiler Christian Reuter ve Asa Arvidsson, dijital dönüşümün ticari değerini endüstriyel şirketlere sunmaya odaklanacak.

  • 04 Ocak 2022
Rockwell Automation’da üst düzey atamalar

Rockwell Automation, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için liderlik takımını daha da büyütmek amacıyla iki yeni Bölge Başkan Yardımcısı’nı takıma kattığını duyurdu. Pazar Erişiminden Sorumlu EMEA Bölge Başkan Yardımcılığı pozisyonuna Christian Reuter getirilirken, Kuzey Bölgesi, EMEA Bölge Başkan Yardımcılığı görevine de Asa Arvidsson atandı.
Christian Reuter, atamayla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Rockwell Automation, iş dünyasına entegre ve modern bir yaklaşımın yanı sıra; pazar lideri teknoloji, üstün yerel destek ve hizmetlerden oluşan geniş, küresel bir ortaklık ekosistemi sunuyor. Bu, heyecan verici yazılım çözümlerimiz de dâhil hiçbir tedarikçinin tek başına sağlayamayacağı genişlikte yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olacağız” dedi.
Asa Arvidsson ise, yeni görevi ile ilgili şunları söyledi: “Akıllı endüstriyel sistemlerimiz; tüm müşterilerimizin alt yapı maliyetlerinden sorunsuz bir biçimde tasarruf etmelerini, değer elde etme süresini hızlandırmalarını ve üretkenliği artırmalarını sağlıyor. Küresel tedarik zincirlerindeki ve üretimdeki risklerin çok daha fazla farkında olan şirketler, bu değişken ortamda tüm operasyonlarının otomasyonuna daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. Rockwell Automation’a katılmaktan ve müşterilerimizle birlikte bu yolculuğun bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ