Makine Haber

Rockwell Automation ve Comau, işletmelerin verimliliğini artırmak için güçlerini birleştirdi

Alanlarının dünya çapında önde gelen şirketlerinden Rockwell Automation ve Comau arasında gerçekleştirilen iş birliği, endüstriyel müşterilere robot uygulamalarını daha kolay, akıllı ve verimli şekilde tasarlama, kurma ve yönetme imkânları sunacak.

Rockwell Automation ve Comau, işletmelerin verimliliğini artırmak için güçlerini birleştirdi

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Rockwell Automation Inc. ile endüstriyel otomasyon ve robot teknolojilerinin öncü firmalarından Comau güçlerini birleştirdi. Söz konusu iş birliğiyle sağlanan tümleşik robot kontrol çözümleri ile işletmelerin üretim verimliliklerinin maksimize edilmesi hedefleniyor.

Moret: “Daha kısa sürede katma değer yaratabilme olanağı sağlayacak”
Rockwell Automation Başkan ve CEO’su Blake Moret, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Endüstriyel şirketler süreçlerini optimize etmek ve daha atik hale gelebilmek için operasyonlarına robotiği entegre etmenin etkili yollarını arıyorlar. Rockwell Automation’ın Comau ile iş birliği, programlama ve yaşam döngüsü yönetimini kolaylaştıracak ve müşterilere daha kısa sürede katma değer yaratabilme olanağı sağlayacak.”

Carmassi: “Böyle önemli bir iş ortağıyla çalışacağımız için çok heyecanlıyız”


Comau CEO Paolo Carmassi ise, “Comau’nun robotik ve endüstriyel otomasyondaki uzmanlığı, yüksek performans, güvenilirlik ve kalitedeki itibarı, Rockwell Automation’ın otomatize edilmiş hammadde işleme, gıda, içecek, ev bakım, kişisel bakım, yaşam bilimleri alanlarındaki küresel yetkinlikleri ve deneyimiyle birleşerek; müşterilere, entegre robot çözümlerinden, giderek artan bir katma değer yaratıyor. Tüm sektörlerde dünya çapında iz bırakabilmiş böyle önemli bir iş ortağıyla çalışacağımız için çok heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ