Makine Haber

Rockwell Automation, en son teknolojilerin yarattığı fırsatları SPS Connect’te anlattı

SPS Connect’te katılımcılar; performanslarını artırmaları konusunda son teknolojilerin üreticilere sunduğu fırsatlar ve üreticilerin mevcut operasyonlarını genişletirken akıllı aygıtların gücünü kullanmaları için en son teknolojilerin yarattığı yeni olanaklar hakkında bilgi sahibi oldular.

  • 01 Aralık 2020
Rockwell Automation, en son teknolojilerin yarattığı fırsatları SPS Connect’te anlattı

Online olarak SPS Connect’te katılan Rockwell Automation, esnek ve akıllı üretim çözümlerini sergiledi. Katılımcılar etkinlikte; performanslarını artırmaları konusunda son teknolojilerin üreticilere sunduğu fırsatlar ve üreticilerin mevcut operasyonlarını genişletirken akıllı aygıtların gücünü kullanmaları için en son teknolojilerin yarattığı yeni olanaklar hakkında bilgi sahibi oldular. Söz konusu teknolojilerden bazıları şu şekilde: Bağımsız taşıma teknolojileri (ICT), modern dağıtılmış kontrol sistemleri (DCS), artırılmış gerçeklik (AR), dijital ikiz ve endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT).

Stefani: “Sektörün olasılıklarını devamlı genişletiyor”
Rockwell Automation Almanya OEM Satış Müdürü Dario Stefani, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dijital dönüşüm sağlayan teknolojiler mütemadiyen evrimleşiyor ve sektörün olasılıklarını devamlı genişletiyor. SPS Connect etkinliğinde müşterilerle bağlantıya geçmekten ve yeni teknolojilerin verimlerini nasıl artıracağını anlamalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ