Makine Haber

Nuri Köse, Türkiye Atlas Copco Kompresör Tekniği Genel Müdürü oldu

2007 yılından itibaren grup bünyesinde çeşitli kademelerde çalışmalarını sürdüren ve 1 Mart itibari ile Türkiye Atlas Copco Kompresör Tekniği Genel Müdürü olan Nuri Köse, yeni göreviyle beraber Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan organizasyonlarının Genel Müdürlüğü’nü de yürütecek.

Nuri Köse, Türkiye Atlas Copco Kompresör Tekniği Genel Müdürü oldu

Atlas Copco Global tarafından yapılan duyuru ile 2007 yılından itibaren grup bünyesinde çeşitli kademelerde çalışmalarını sürdüren Nuri Köse’nin, Türkiye Atlas Copco Kompresör Tekniği’ne Genel Müdür olarak atandığı açıklandı.
Nuri Köse, Türkiye’de 70 yıldır faaliyetlerini başarıyla sürdüren Türkiye Atlas Copco Kompresör Tekniği’nde 2007 yılında Satış Mühendisi olarak başlayan kariyerine, Kompresör Tekniği Servisi ve Endüstriyel Hava Kompresörleri satış birimlerinde devam etti. 2013 yılında Atlas Copco Airpower’da Ürün Müdürü olarak yurt dışı kariyerine başlayan Köse, 2016 yılında Atlas Copco Compressors Kanada’ya Endüstriyel Hava Kompresörleri İş Alanı Müdürü olarak atandı. Köse, 2018 yılı şubat ayından itibaren Belçika’da Endüstriyel Hava Kompresörleri Pazarlama Başkan Yardımcılığı görevinde bulunuyordu.
1 Mart itibari ile Atlas Copco Türkiye’deki görevine başlayan Nuri Köse, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Köse, yeni göreviyle beraber Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan organizasyonlarının Genel Müdürlüğü’nü de yürütecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ