Makine Haber

NSK Europe’da bayrağı Dr. Ulrich Nass devraldı

Dr. Ulrich Nass, 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle NSK Europe Ltd. şirketine CEO olarak atandı. Aynı tarihte NSK Ltd. Başkan Yardımcılığı görevine de atanan Dr. Nass, Şubat 2019’da Operasyon Direktörlüğü görevini üstlendiğinden beri NSK Europe’un geleceğe yönelik dönüşümüne liderlik etti. 

  • 28 Ekim 2019
NSK Europe’da bayrağı Dr. Ulrich Nass devraldı

NSK Yönetim Kurulu, Dr. Ulrich Nass’ın NSK Europe Ltd. şirketine CEO olarak atandığını duyurdu. Ataması 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe giren Dr. Nass, aynı tarihte NSK Ltd. Başkan Yardımcılığı görevine de atandı. Dr. Nass, Şubat 2019’da Operasyon Direktörlüğü görevini üstlendiğinden beri NSK Europe’un geleceğe yönelik dönüşümüne liderlik etti. 
Dr. Ulrich Nass’ın görevi devraldığı Masatada Fumoto, atama ile ilgili şunları söyledi: “Dr. Nass’ı yeni görevi nedeniyle tebrik ediyorum. Ayrıca, NSK Europe’un geleceğe yönelik dönüşümünde üstlenmiş olduğu bu yeni kilit pozisyonunda ve üstleneceği görevlerinde de şans ve başarı diliyorum.”
1984 yılında NSK’ya katılan ve Nisan 2018’de NSK Europe’un CEO´luğuna atanan Masatada Fumoto ise, NSK Başkan Yardımcısı ve Otomotiv Direksiyon & Aktüatör Genel Departmanı Başkanı olarak görevini sürdürecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ