Makine Haber

Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots, çevrimiçi webinar düzenleyecek

Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots tarafından 3 Şubat’ta düzenlenecek ‘Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri’ çevrimiçi webinarında, her sektörden ve her büyüklükte firma ve yan sanayi şirketlerini ilgilendiren konular işlenecek.

  • 31 Ocak 2022
Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots, çevrimiçi webinar düzenleyecek

Etiketleme sektöründe 50 yıllık deneyime sahip Novexx Solutions, vakum teknolojisi alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Schmalz ve dünyanın önde gelen kolaboratif robot üreticilerinden Universal Robots, endüstriyel tanımlama ve yenilikçi teknoloji alanında güç birliği yaparak ‘Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri’ çevrimiçi webinarı düzenleyecek.
3 Şubat tarihinde saat 11:00’de gerçekleştirilecek webinarda, her sektörden ve her büyüklükte firma ve yan sanayi şirketlerini ilgilendiren konular işlenecek. Lojistik, otomotiv, gıda, makina, ambalaj ve plastik gibi her sektörden firmalar için önemli bilgilerin verileceği etkinlikte; kolaboratif robot ve vakum teknolojisiyle otomatik ürün toplama, paketleme, paletleme ve gruplama gibi malzeme taşıma uygulamaları ve etiketleme, barkod, karekod uygulamaları gibi otomasyon çözümlerinin şirketlere nasıl entegre edilebileceği, çalışanların tekrarlayan ve ağır iş yükünden nasıl kurtarabileceği alanında uzman isimler tarafından aktarılacak.
Uygulama örneklerinin de bulunabileceği çevrimiçi seminerde; güvenli, hızlı ve verimli üretim için ‘Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!’ konseptiyle cobot, tutucu ve etiketleme otomasyon çözümleri için doğru seçimin nasıl yapılacağı, nelere dikkat edilmesi gerektiği ve sağlayacağı avantajlar ele alınacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ