MotulTech, Maktek Avrasya’da son teknolojiye sahip ürünlerini sergiliyor

MotulTech Türkiye ekibi, 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Maktek Avrasya 2022 Fuarı’nda, sektörün önemli ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerinin yanı sıra, müşterilerine sunduğu özel hizmetlerle ilgili bilgilendirmelerde bulunacak.

  • 27 Eylül 2022
MotulTech, Maktek Avrasya’da son teknolojiye sahip ürünlerini sergiliyor

Maktek Avrasya 2022 Fuarı’nda yerini alan MotulTech Türkiye ekibi, etkinlik boyunca sektörün önemli ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerinin yanı sıra, müşterilerine sunduğu özel hizmetler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak. Tesislerinin verimliliği ve sürdürülebilirliği için geliştirilen MotulTech, üretim tesislerindeki özel uzmanlık gerektiren noktalarda; metal işleme yağları, özel kesme yağları, ısıl işlem ve form verme yağları, sentetik dişli yağları, sentetik kompresör yağları ve yüksek performans hidrolik yağları ile teknolojisini üreticilere sunuyor.

Söğütlü: “Dilerim tüm sektör için verimli ve keyifli bir fuar olur”
Türkiye’de büyümeye ve sektöre hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden MotulTech İş Geliştirme Müdürü Seray Ezmek Söğütlü, “2022 senesinde genişleyen ürün portföyümüzü ve servislerimizi müşterilerimizin kullanımına sunduk ve oldukça da güzel geri dönüşler alıyoruz. Hem tesislerin verimliliğini artırmaya katkıda bulunuyoruz hem de maliyet avantajı sağlıyoruz. Maktek Avrasya 2022 Fuarı’nda da amacımız daha fazla tesisin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizi endüstriyel tesislere sunabilmek. Dilerim tüm sektör için verimli ve keyifli bir fuar olur” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ