Makine Haber

Mitsubishi Electric, WIN Eurasia’ya ‘Dijital Fabrikalar Zamanı’ konseptiyle katılacak

WIN Eurasia Fuarı’na ‘Dijital Fabrikalar Zamanı’ konseptiyle katılacak olan Mitsubishi Electric, yeni nesil otomasyon çözümlerini tanıtacağı etkinlikte, Hannover Fairs Turkey tarafından oluşturulan 5G Arena bölümünde de ileri teknoloji robotuyla rol alacak.

  • 04 Mart 2020
Mitsubishi Electric, WIN Eurasia’ya ‘Dijital Fabrikalar Zamanı’ konseptiyle katılacak

Mitsubishi Electric, bu yıl 12-15 Mart tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek WIN Eurasia Fuarı’na ‘Dijital Fabrikalar Zamanı’ konseptiyle katılacak. Türk sanayisinin, fabrikaların dijital dönüşüm sürecine entegrasyonu için Sanayi 4.0’a uyumlu inovatif teknolojiler geliştiren şirket, etkinlikte yeni nesil fabrika otomasyonu ve endüstriyel otomasyon çözümlerini tanıtacak.
Fuarda 2. Salon’da D100 numaralı stantta yer alacaklarını aktaran firma yetkilileri, “Etkinlikte; otomotiv, gıda, enerji, elektrik ve elektronik, ambalaj, su ve atık su, HVAC, bina yönetim sistemleri, metal işleme başta olmak üzere pek çok farklı sektör için geliştirdiğimiz özel otomasyon çözümlerimizi sergileyeceğiz. Sanayi 4.0’a yanıtımız olan dijital fabrika konsepti e-F@ctory ile dikkat çekeceğimiz fuarda, hızı ve hassasiyetiyle öne çıkan endüstriyel robotumuz ziyaretçilere sürpriz ikramlar gerçekleştirecek. Kendi standının yanı sıra, fuar kapsamında Hannover Fairs Turkey tarafından oluşturulan 5G Arena bölümünde de yer alacak olan şirketimiz, Türkiye sanayisinin ilk kez sergilenecek 5G senaryolarında ileri teknoloji robotuyla rol alacak” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ