Makine Haber

Mitsubishi Electric, Robot Olimpiyatları’nda öğrencilerle buluşacak

Kurum ve üniversitelerle birlikte hayata geçirdiği dijital etkinliklere devam eden Mitsubishi Electric, İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Kulübü tarafından bu yıl ‘İTÜRO LITE’ adı ile dijital olarak düzenlenecek olan Robot Olimpiyatları’na katılacak.

  • 27 Kasım 2020
Mitsubishi Electric, Robot Olimpiyatları’nda öğrencilerle buluşacak

Sanayi 4.0, dijital fabrikalar, robotlar ve kolaboratif robotlar konusunda öğrencileri bilgilendirmek için birçok saha etkinliğine katılan Mitsubishi Electric, pandemiyle birlikte kurum ve üniversitelerle birlikte hayata geçirdiği dijital etkinliklere devam ediyor. Şirket son olarak, İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Kulübü tarafından bu yıl ‘İTÜRO LITE’ adı ile dijital olarak düzenlenecek olan Robot Olimpiyatları’na katılacak. 14 yıldır İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik; bu yıl tamamen online konferans, panel ve workshoplardan oluşan bir organizasyon olarak 28-29 Kasım 2020’de gerçekleştirilecek.
Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Departman Müdürü Tolga Bizel de, etkinlik kapsamında ‘Dijital Fabrikalar Zamanı ve Robotlar’ adlı sunumuyla öğrencilerle buluşacak. Şirketin inovatif ürün ve sistemlerinin paylaşılacağı sunum, 29 Kasım Pazar günü saat 15.00‘te İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Kulübü Youtube kanalında canlı olarak izlenebilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ