Makine Haber

Kerem Ünlü, Avrupa Gaz Yakıtlı Radyant Isıtıcı Üreticileri Birliği’nin Başkan Yardımcısı oldu

Avrupa’da gaz yakıtlı radyant ısıtıcı endüstrisini bir araya getiren Avrupa Gaz Yakıtlı Radyant Isıtıcı Üreticileri Birliği’nin Başkan Yardımcılığı görevine Çukurova Isı A.Ş. Satış Müdürü ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Ünlü seçildi.

  • 21 Ekim 2021
Kerem Ünlü, Avrupa Gaz Yakıtlı Radyant Isıtıcı Üreticileri Birliği’nin Başkan Yardımcısı oldu

Avrupa’da gaz yakıtlı radyant ısıtıcı alanında faaliyet gösteren firmaları tek çatı altında toplamak, dünyadaki teknolojik yenilikleri takip ederek, sektörün dünya standartlarını yakalamasına katkı sağlamak amacıyla 1994’te kurulan Avrupa Gaz Yakıtlı Radyant Isıtıcı Üreticileri Birliği (ELVHIS), çevrimiçi düzenlenen Genel Kurul Toplantısı’nda yeni yönetimini belirledi. Çukurova Isı A.Ş. Satış Müdürü Kerem Ünlü de, birliğin Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

Ünlü: “Benim için büyük bir onur”
Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Kerem Ünlü, şunları söyledi: “Sektörümüzü uluslararası alanda bir araya getiren ve sektörümüzle ilgili gerek AB nezdindeki, gerekse diğer kıtalardaki normların şekillenmesinde etkin rol oynayan, enerji verimliliği ve ürün kalitesi noktasında endüstrimize katkı sağlayacak çalışmalar yürüten ELVHIS’in Başkan Yardımcılığı’na seçilmek ve bu göreve getirilen ilk Türk olmak benim için büyük bir onur. Yeni dönem Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkanımız Prof. Dr.-Ing. Friedhelm Schlösser ile birlikte, Avrupa gaz yakıtlı radyant ısıtıcı pazarının gelişimini global anlamda destekleyecek başarılı çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ