Makine Haber

Karaçalı: “Europgen üyeliği ile dünyanın en prestijli platformlarından birine katıldık”

Europgen üyeliği ile dünyanın en prestijli platformlarından birine katıldıkları için gurur duyduklarını aktaran Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü Abidin Volkan Karaçalı, söz konusu üyelikle, Avrupa başta olmak üzere dünya çapında sektörleri ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip etme fırsatını yakalayacaklarını ifade etti.

Karaçalı: “Europgen üyeliği ile dünyanın en prestijli platformlarından birine katıldık”

Aksa Jeneratör, Avrupa’nın ve dünyanın en saygın jeneratör üreticilerinin bulunduğu platformlardan biri olan Europgen’in üyesi oldu. Yakın zamanda Hollanda’da açılan Yeni Ticaret Merkezi ile Avrupa’daki etki alanını daha da genişleten Aksa Jeneratör, söz konusu üyelikle birlikte global marka değerini de her geçen gün artırıyor.
Global büyüme stratejileri doğrultusunda dünyanın en prestijli platformlarından birine katıldıkları için gurur duyduklarını belirten Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü Abidin Volkan Karaçalı, şunları söyledi: “Bu üyelikle, Avrupa başta olmak üzere dünya çapında sektörümüzle ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip etme fırsatını yakalayacağız. Küresel boyutta sektörün karar vericileri arasında olmak şirketimiz için oldukça önemli bir adım.”

“Çok kısa bir sürede dünya markası haline geldik”
Hollanda tesislerinin de faaliyete geçmesi ile 3 kıtada yer alarak, 2025 yılına kadar dünyanın 3 büyük jeneratör üreticisinden biri olma hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini aktaran Karaçalı, “Bireysel kullanımdan dev projelere uzanan geniş yelpazedeki ürün ve uygulamalarımızla, jeneratör pazarında çok kısa bir sürede dünya markası haline geldik. Önümüzdeki dönemde de global ayak izimizi ve pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda, farklı çalışmalarımızı ve yatırım planlarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ