Makine Haber

IMATECH Fuarı, makine ve üretim sektörlerini İzmir’de buluşturacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve İzgi Fuarcılık iş birliği, 4M Fuarcılık destekleriyle düzenlenecek IMATECH (Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı), 15-18 Mart tarihleri arasında fuarizmir B Hol’de kapılarını açacak.

  • 02 Mart 2023
IMATECH Fuarı, makine ve üretim sektörlerini İzmir’de buluşturacak

Makine ve üretim sektörlerini bir araya getirecek, 15-18 Mart 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirilecek. İlk kez düzenlenecek etkinlikte, makine ile aksamlarının üretiminde öncü firmalar İzmir’de buluşacak. Geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemleri bir araya getirecek IMATECH, endüstriyel sektörlerin gelişimi ile verimliliğine ve ihracatına katkıda bulunurken aynı zamanda teknolojik yenilikleri tanıma fırsatı da sunacak.
IMATECH Fuarı, yurtiçi ve yurtdışından katılımcıları ile Türkiye’nin farklı illerinden ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden 100’ün üzerindeki ziyaretçilerine, üretim teknolojilerini 360 derece tecrübe etmek için fırsat sağlayacak. IMATECH; endüstriyel robotlardan elektrik ve elektronik ekipmanlarına, CNC, sac işleme ve otomasyon teknolojilerinden güç aktarım sistemlerine, kaynak-kesme teknolojilerinden teknik hırdavat ürünlerine ve üretim tesisi lojistiğine kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemleri bir arada sunacak. Sektörde öncü firmaların katılacağı fuarda, profesyonel ziyaretçiler; makineler ve sistemlerle ilgili bilgi edinme, yeni ürün, hizmet ve teknolojileri keşfetme, ürün ve hizmetlerin kalitesini karşılaştırma, konferans ve panellere katılma fırsatlarını bulacak. Fuarda yer alan ürün ve hizmetler, ziyaretçilerin işletmelerinin verimliliğini ve rekabet gücünü artırmasına da yardımcı olacak.
B2B görüşmeleri ve profesyonel ziyaretçileri ile ticari anlaşmalara da zemin hazırlayacak IMATECH, yeni iş birlikleri kurulmasının yanı sıra sektörün yıllık ticaret hedeflerine ulaşmasına, iş hacmini artırmasına, ihracatı büyütmesine ve istihdama da katkı sağlayacak. Fuarla ortaya çıkan potansiyel ile sektörün büyümesi, uzun vadede kent ekonomisine katkı sağlanması ve yeni yatırım olanaklarının ortaya çıkmasına olanak sağlaması hedefleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ