Makine Haber

Her tür emniyet kapısı için kilitleme özelliği sağlayan yeni emniyet anahtarı

Allen-Bradley Guardmaster 440G-EZ elektromanyetik kilit anahtarı, çalışanları, süreçleri ve ekipmanı korumaya yardımcı oluyor. Emniyet kapıları için fiziksel bir kilitlenme sağlayan anahtar, olası tehlikeli bölgelere sadece güvenli olduğu sırada erişime izin veriyor.

Her tür emniyet kapısı için kilitleme özelliği sağlayan yeni emniyet anahtarı

Rockwell Automation

Rockwell Automation’un geliştirdiği yeni Allen-Bradley Guardmaster 440G-EZ elektromanyetik kilit anahtarı, çalışanları, süreçleri ve ekipmanı korumaya yardımcı oluyor. Emniyet kapıları için fiziksel bir kilitlenme sağlayan anahtar, olası tehlikeli bölgelere sadece güvenli olduğu sırada erişime izin veriyor. Yeni özellik çalışanları korurken, aynı anda süreçlerin plansız arızalarla durmasını engelleyerek verimi artırıyor.
440G-EZ elektromanyetik emniyet anahtarında; kapı stabilitesini artıran, hizasızlıkları ve tehlikeli sallanmaları azaltan power-to-lock (PTL) teknolojisi kullanıldı. Yüksek tutuş gücü ve hizalanma toleransı sayesinde, 440G-EZ her tür emniyet kapısında kullanılabiliyor.
Zarif bir tasarıma sahip anahtar, optimal kurulum esnekliği sağlamak amacıyla 5-pinli veya 8-pinli M12 mikro çabuk açılır domuz kuyruğu kontak da dâhil, farklı montaj ve bağlantı seçeneklerine sahip. Kurulum, tamir ve bakımı da son derece kolay olan anahtarın kitli olup olmadığını gösteren, anahtarın durumunu belirten LED ışıklı teşhis uyarısı özelliği bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ