Makine Haber

Her durum için en doğru lens…

B&R, C montajlı bağlantı seçeneğine sahip kameraları ile entegre görüntüleme sistemini tamamlıyor. Yeni kameralarla birlikte, odak uzaklığı 12 ilâ 50 mm arasında değişen beş adet C montajlı lens de şirket tarafından piyasaya sürüldü.

  • 09 Aralık 2019
Her durum için en doğru lens…

B&R

B&R’ın akıllı kamera ve akıllı sensörleri artık C montajlı bağlantı seçenekleriyle de mevcut. Bu sayede, görüntüleme sisteminin uygulama olanakları da önemli ölçüde genişletildi. Yeni kameralarla birlikte beş adet C montajlı lens de piyasaya sürüldü. Odak uzaklığı 12 ilâ 50 mm arasında olan lensler, maksimum çözünürlük ve yüksek detay kontrastı elde etmek adına kullanılan görüntü sensörleri için özel olarak optimize edildi.
B&R, bir pazar standardı olan C montajını desteklediği için özel uyumlu lenslerinin yanı sıra, örneğin telecentrik optik gerektiren uygulamalar vb. durumlar için de çok çeşitli üçüncü parti lensler sunuyor. Ayrıca, IP67 kamera koruması için de özel kapaklar bulunuyor. Bunlar, görüntüleme performansından ödün vermeden korunaklılığı yükseltmeyi garanti ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ