Makine Haber

GNC Makina çalışanları, Baltaş Grup’tan özel eğitimler alıyorlar

Gelişime, değişime, yeni fikirlere, sürdürülebilirliğe ve etkin iletişime büyük bir önem veren GNC Makina, çalışanlarının verdikleri hizmetleri daha da üst seviyeye taşıyabilmeleri için Acar Baltaş’ın liderliğinde Baltaş Grup’tan özel eğitimler alıyor.

GNC Makina çalışanları, Baltaş Grup’tan özel eğitimler alıyorlar

Türkiye’de üretim sektörünün her alanına hizmet veren, her yıl ortalama yüzde 80 büyüme gerçekleştiren GNC Makina, değişime ve yeniliğe olan inancıyla, sektöre daha iyi hizmet vermek adına konunun uzmanlarıyla yeni bir iş birliğine daha imza attı. Tüm dünyada değişen çalışma düzenine daha doğru ve bilinçli bir şekilde adapte olmak için sürekli gelişimin şart olduğuna inanan firma, söz konusu alandaki yenilikleri takip etmek için işin profesyonellerinden hizmet almaya karar verdi. Bireysel ve kurumsal yapılanmaya kalıcı katkıda bulunan Baltaş Grup’tan çalışanların gelişimine yönelik eğitimler almaya başlayan GNC Makina, eğitimin birinci etabında Lider Gelişimi Programı’nı tamamladı. Satış departmanına yönelik eğitim programlarına da katılacak olan GNC Makina, her alanda kendini yenilemeye devam ediyor.
GNC Makina; kurumların gelişim ihtiyaçlarını net belirleyen ve birçok global şirkete hizmet vermiş olan Baltaş Grup’tan aldığı destekle, hizmet anlayışını çok daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor.

Seçkin: “Eğitimlerden oldukça fayda sağladık”
Söz konusu eğitimlerin şirket ve şirket içi çalışanların gelişimine oldukça fayda sağladığını dile getiren GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, “Müşterimize değer veriyoruz. Yeni fikirleri destekliyor, inisiyatif alıyor, verilerle çalışıyor ve etkin planlamalar yapıyoruz. Takım ruhuna inanıyoruz. Kendimizi eleştiriyor ve mutlaka performansı ölçüyoruz. Kişisel gelişim bizler için çok önemli. Tüm bu değerlerimizi pekiştirmek adına Baltaş Grup ile yaptığımız çalışmalar da bizi daha ileriye taşıyor. Şirketimizin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programlarını birlikte belirledik ve eğitimlerden oldukça fayda sağladık” diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ