Makine Haber

Enavision 120 metal 3D yazıcı

Pratik işlevsellik ve ergonomik tasarımın kusursuz bir karışımını sunan Enavision 120, kompakt tasarımı ve Ø120 mm x 80 mm üretim hacmiyle hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli katmanlı üretim sağlıyor. Servo motor teknolojisiyle donatılan makine, hassas ve verimli üretim sunarak genel üretkenliği artırıyor.

  • 03 Kasım 2023
Enavision 120 metal 3D yazıcı

Ermaksan Additive

Ermaksan Makine’nin bir bölümü olan metal 3D katmanlı üretim teknolojisi şirketi Ermaksan Additive, Avrupa’nın önde gelen katmanlı üretim etkinliği Formnext’te görücüye çıkacak. Şirket, 7-10 Kasım 2023 tarihleri arasında Frankfurt Messe’de düzenlenecek fuarda, en son ürünü olan yeni tasarımı Enavision 120 metal 3D yazıcıyı sergileyecek.
Bu son teknoloji makine, pratik işlevsellik ve ergonomik tasarımın kusursuz bir karışımını sunarak, onu çeşitli üretim uygulamaları için ideal seçim haline getiriyor. Kompakt tasarımı ve Ø120 mm x 80 mm üretim hacmiyle Enavision 120, hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli katmanlı üretim sağlıyor. Tasarımı laboratuvarlara ve ofis ortamlarına uyacak şekilde yapılandırılan yazıcı, dental, medikal, üniversiteler ve araştırma enstitüleri gibi uygulama alanları için ideal bir seçim haline geliyor.
Servo motor teknolojisiyle donatılan makine, hassas ve verimli üretim sunarak genel üretkenliği artırıyor. Kullanıcılar, parça geometrisine ve özel üretim ihtiyaçlarına göre makine parametrelerini optimize etme özgürlüğüne sahip olup, çeşitli malzeme türlerinde çok yönlülük ve performans sağlıyor.
3D yazıcı, seçici lazer ergitme yöntemini kullanıyor. Bu teknoloji kullanılarak metal tozlarının işlenmesiyle elde edilen sonuç; yüzde 99’un üzerinde yoğunluğa ve mükemmel mekanik özelliklere sahip, endüstri standartlarını karşılayan parçalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ