Makine Haber

ELS Lift, Platformers Days Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Personel yükseltici platform sektöründe faaliyet gösteren ELS Lift, Almanya bayisi Kunze Grup ile Platformers Days Fuarı’nda ürünlerini sergiledi. 10-11 Eylül’de Messe Karlsruhe’de gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye’den katılan tek firma ELS Lift oldu.

  • 27 Eylül 2021
ELS Lift, Platformers Days Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin öncü üreticilerinden biri olan ELS Lift, 7 yıldır Almanya bayisi olarak iş birliği yaptığı Kunze Grup ile Platformers Days Fuarı’nda ürünlerini kullanıcılarla buluşturdu. 10-11 Eylül 2021’de Messe Karlsruhe’de düzenlenen etkinliğe Türkiye’den katılan tek firma ELS Lift oldu.

Palacıoğlu: “Yüz yüze etkinliklere başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz”
Uzun bir aradan sonra yüz yüze etkinliklere başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden ELS Lift İhracat ve EMEA İş Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu, “Pandemi döneminde sektörü bir araya getiren fuar, sergi, gösteri ve konferanslar sadece hedef kitlemize ulaşma imkânı sağlamıyor; aynı zamanda satın alma süreçlerinde karar verme aşamasını da büyük ölçüde etkiliyor. Böylece, kullanıcının elini taşın altına soktuğunu hissettik. İki gün süren fuar boyunca, düşük seviye makaslı platform kategorisindeki ürünlerimiz Almanya pazarından olumlu geri dönüşler aldı. İlgili kategorinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Junior 5.5 SP, yüksek kapasiteli aküleri ile uzun süreli ve kesintisiz çalışma imkânı sağlarken; akıllı şarj cihazları sayesinde makine şarj kullanımına dair döngüleri sağlayıp takip edilebilirlik sunuyor. 660 kilogram ağırlığı ile sınıfının en hafif makinesi olan Junior 5.5 SP, otomatik kapanan salon door tasarımı ile oldukça yenilikçi. Demontaj özellikli balkonu ile taşıma sırasında yerden tasarruf ettirerek, montaj-demontaj işlemlerinin oldukça kısa sürmesi sebebiyle hem zamandan kazandırıyor, hem de operatöre kolaylık sağlıyor. Oransal joystick ile hassas sürüş keyfi yaşatan bu makine; sessiz ve sıfır emisyonlu çalışma alanına sahip özelliği sayesinde çevre dostu bir ürün” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ