Makine Haber

ELS Lift, dokuz yıldır iş ortağı olan Kunze GMBH’yi ziyaret etti

Personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, yaklaşık dokuz yıldır Almanya ve Avusturya bölgesinde satış, kiralama ve teknik servis alanında iş ortağı olan Kunze GMBH’yi ziyaret etti.

  • 14 Şubat 2023
ELS Lift, dokuz yıldır iş ortağı olan Kunze GMBH’yi ziyaret etti

ELS Lift, Avrupa bölgesinde ihracatını artırmaya yönelik atmakta olduğu stratejik adımlar doğrultusunda Almanya’nın Bruckmühl kentinde yer alan ve yaklaşık dokuz yıldır Almanya ve Avusturya bölgesinde satış, kiralama ve teknik servis alanında iş ortağı olan Kunze GMBH’yi ziyaret etti. 2022’de hayata geçirilen projeler hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede, 2023 yılına dair gerçekleşmesi planlanan satış tahminleri, Almanya’da yapılacak yeni yatırımlar ve pazarlama faaliyetleri de ele alındı. Aynı zamanda ELS Lift AR&GE Direktörü Koray Erkekli tarafından, Kunze GMBH’nin makine parkurunda yer alan ve yakın zamanda güncelleştirme yapılmış ürünlerine yönelik kısa bir teknik eğitim de verildi. ELS Lift teknik ekibi, parkurda yer alan makinelere yönelik periyodik bakımları da Kunze ekibi ile birlikte yerinde gerçekleştirdi.

Kunze: “Sahadan aldığımız olumlu yorumlar bizi oldukça memnun ediyor”
Almanya ve Avusturya bölgesinde dokuz yıldır ELS Lift ile birlikte iş birliği yaptıklarını aktaran Kunze GMBH Genel Müdürü Charly Kunze, “Bunu geliştirmek ve edindiğimiz başarının üzerine koyabilmek için yaptığımız bu toplantıyı umut dolu planlar ile noktaladık. ELS Lift’in büyümekte olan satış ve satış sonrası hizmetler ekibinin bir parçamız olacağına inancımız tam. Satış ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz ürünlere yönelik sahadan aldığımız olumlu yorumlar bizi oldukça memnun ediyor. Yakın zamanda Kunze GMBH ekibi olarak biz de ELS Lift’i ziyaret edeceğiz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ