Makine Haber

DPX HP kompakt şalterler ile 250A’e kadar güçlü ve güvenilir koruma

DPX HP kompakt şalterler, endüstriyel veya büyük ölçekli ticari binalar için kolay montaj, bağlantı, dayanıklılık ve servis sürekliliğinin yanı sıra, yüksek performans ve güçlü koruma sağlıyor. Dâhili ölçme özelliği ise, ilave bir cihaz kullanmadan elektriksel değerleri ve tüketimi görüntülemeye olanak tanıyor.

DPX HP kompakt şalterler ile 250A’e kadar güçlü ve güvenilir koruma

Legrand

Legrand’ın kompakt şalteri DPX 125 HP ile 125A’e kadar, DPX 250 HP ile ise 250A’e kadar endüstriyel veya büyük ölçekli ticari binalar için etkin koruma ve kontrol sağlamak mümkün. Dağıtım panolarına sayısız faydalı özellik kazandıran serinin geniş ürün gamı, tüm elektrik montajlarının gereksinimlerini karşılıyor. Dâhili ölçme özelliği, ilave bir cihaz kullanmadan elektriksel değerleri ve tüketimi görüntülemeye imkân tanıyor.
DPX HP, zengin aksesuar seçenekleri sayesinde istenen pano konfigürasyonları kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor ve geniş aksesuar seçenekleri ile işletme ve bakım kolaylığı sağlıyor. 16A’den 250A’ya kadar ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir seri olan DPX HP 2, farklı kasa boyutunda, 36 kA’den 100 kA’e kadar yüksek kesme kapasitelerinde çözüm sunuyor.

Pano içinde yer kazancı sağlıyor
Dâhili ölçme fonksiyonlu DPX HP elektronik kompakt şalterler ile farklı devrelerin elektriksel parametrelerini ek bir cihaz monte etmeden izlemek çok kolay. Dâhili ölçme ünitesi; elektrik hatalarına karşı tesisatın korunması, tesisatın elektriksel parametelerinin ölçülmesi ve görüntülenmesi, basitleştirilmiş montaj ve bağlantı sayesinde, zaman kazancı ve pano içinde yer kazancı sağlıyor.
Ölçülen değerler, aynı zamanda bir haberleşme arayüzü kullanılarak, süpervizyon yazılımı yüklenmiş bir bilgisayar aracılığı ile uzaktan görüntülenebiliyor. Koruma ünitesi dâhili bir pile sahip. Bu sayede şalter enerjisiz olsa bile ayarlama yapılabiliyor ve test uygulanabiliyor. Aynı zamanda, hatalar şalter üzerindeki LCD ekran aracılığı ile görüntülenebiliyor.
Acil kesme, otomatik veya uzaktan kontrol ve cihazın durumunun bildirilmesi için tüm DPX HP devre kesiciler, çok kolay bir şekilde geniş bir elektriksel yardımcı donanım ürün ailesi ile donatılabiliyor. Aynı zamanda seri, her türlü devre için şalterlerin giriş veya çıkış tarafında, kablo veya bara bağlantısına uygun tüm aksesuarlara sahip.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ