Makine Haber

Dilovası İMES OSB yöneticileri DOMİOSB’yi ziyaret etti

İMES Dilovası Makina İhtisas OSB yöneticileri, Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas OSB’yi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretin ardından, İMES heyeti ile birlikte Kaynarca ilçesine geçilerek OSB yatırım alanında incelemeler yapıldı.

Dilovası İMES OSB yöneticileri DOMİOSB’yi ziyaret etti

İMES Dilovası Makina İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kerim Çolakoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri Enver Kaya, Erol Elmas, Ahmet Sözer ve Bölge Müdürü Onur Kesici, Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas OSB’yi (DOMİOSB) ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
SAMİB dernek binasında gerçekleşen ziyarette; Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas OSB (DOMİOSB) Başkanı Turgay Çelik, Bölge Müdürü Dr. Ersan Şentürk ve Bölge Müdür Yardımcısı Ehliman Yazıcı, DOMİOSB ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Üyesi Günay Güneş, DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Metin Kar hazır bulundu. Ziyarette bir sunum yapan Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas OSB Bölge Müdürü Dr. Ersan Şentürk, devam eden OSB alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Çelik: “İş birliğine hazırız”
SAMİB ve DOMİOSB Yönetim Kurulları Başkanı Turgay Çelik, İMES heyetine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, bilgi paylaşımının haricinde yapılacak iş birliğine de hazır olduklarını söyledi. Birinci etap alt yapı çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden Çelik, organize sanayi bölgesinin faaliyete geçtiğinde oluşacak ihtiyaçlar için şimdiden projeler üretmeye çalıştıklarını anlattı.
DOMİOSB, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi, SAMİB Geçmiş Dönem Başkanı Günay Güneş de, OSB’ler arası bilgi alışverişi ve iş birliğini önemsediklerini ifade etti.
DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Metin Kar ise, SAMİB bünyesinde kurdukları Kariyer Merkezi ile makine sektörüne nitelikli eleman yetiştirdiklerini söyledi.
SAMİB dernek binasında gerçekleşen ziyaretin ardından, İMES heyeti ile birlikte Kaynarca ilçesine geçilerek OSB yatırım alanında incelemeler yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ