Makine Haber

Citrix’te üst düzey atama

Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Bölge Başkan Yardımcısı olarak atanan Amir Sohrabi, satış yönetimi, iş geliştirme, stratejik planlama ve pazarlama alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Sohrabi, yeni görevinde dijital çağın gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için bölgesel müşterileri destekleyecek.

  • 07 Eylül 2020
Citrix’te üst düzey atama

Citrix, Amir Sohrabi’nin Gelişmekte Olan Pazarlar Bölge Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Satış yönetimi, iş geliştirme, stratejik planlama ve pazarlama alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Sohrabi, bölgede buluta geçişe ivme kazandırarak, hem iş sürekliliğini, hem de uzaktan çalışma dâhil olmak üzere yeni iş modellerine dijital dönüşümü sağlayacak. Amir, doğrudan Citrix Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesinin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İdari Direktörü Sherif Seddik’e bağlı olacak.
Amir, Citrix’e katılmadan önce SAS’da Orta ve Doğu Avrupa ile Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde Üst Düzey Operasyon Yöneticisi ve Dijital Dönüşüm Başkanı olarak görev yapıyordu. Amir, daha önce de SAP’nin iş analitiği portföyünü Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da genişletmekten sorumlu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin Analitik ve İçgörü Biriminin Başkanı olarak görev yapmıştı.

Sohrabi: “Citrix’e katılmak için heyecan verici bir zaman”
Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Bölge Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Citrix’e katılmak için heyecan verici bir zaman. Citrix, daha iyi bir çalışma yöntemine güç kazandıran ve müşterilerin ve ortakların, işin giderek dijital ve sanal hale geldiği bir çağda işlerini dönüştürmelerine olanak tanıyan insan odaklı çözümler sunuyor. Üretken olmak için hepimizin farklı aygıtlar ve platformlar genelinde sorunsuz ve güvenli bir kullanıcı deneyimine ihtiyacımız var. Gelişmekte Olan Pazarlar genelindeki Citrix müşterilerinin yenilikçi bulut ve dijital stratejiler oluşturmasına ve uygulamasına yardımcı olmayı umuyorum.”

Seddik: “İyi bir konuma sahibiz”
Citrix Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesi’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İdari Direktörü Sherif Seddik, atamayla ilgili yaptığı açıklamada, “Günümüzde müşterilerimiz; herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde ve herhangi bir aygıt veya platformda, insanların üretken olmak için gereksinim duyduğu uygulamaları, verileri ve hizmetleri birleştiren kapsamlı, güvenli dijital çalışma alanlarını devreye alarak, işin geleceğini her zamankinden daha fazla yeniden tasarlamak istiyorlar. Amir’in istikrarlı liderliği ve deneyimi ile yüksek performanslı ve farklı ekipler oluşturma çabası sayesinde, Gelişmekte Olan Pazarlar bölgesinde iddialı büyüme stratejimizi sürdürmek için iyi bir konuma sahibiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ