Makine Haber

Çeşitli el aletlerini barından Thorsman ailesine kablo bağı da katıldı

Elektrikçi, panocu ve müteahhit gibi sahada iş yapan herkesin günlük işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Schneider Electric; bunu da Thorsman ailesinin yeni üyesi standart kablo bağı ve yenilikçi Rapstrap kablo bağı ile sağlamayı amaçlıyor.

Çeşitli el aletlerini barından Thorsman ailesine kablo bağı da katıldı

Schneider Electric

Kablo makarasından çalışma lambasına, dijital multimetreden el lambasına ve izole banta kadar çeşitli el aletlerini barından Thorsman ailesine kablo bağı da katıldı.
Günlük elektrik işlerinde açık alanlardaki, elektrik panosundaki vb. yerlerdeki kablo demetlerini birbirine bağlamaya yarayan Thorsman kablo bağları, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renkte ve 100×2,5mm’den başlayarak 780×8,8mm’ye kadar 15 farklı boyda geliyor. Hem iç, hem de dış mekan kullanımı için uygun olmakla birlikte, siyah rengin Ultraviyole (UV) ışınlarına dayanıklı olması ayrı bir sağlamlık sağlıyor. Ayrıca UL94-V2 özelliği sayesinde de, bir alev kaynağı tutulup geri çekildikten sonra üzerindeki alevi kendi kendine söndürebiliyor. Son olarak ise, açıldıktan sonra tekrar kapatılabilen paketlemesi sayesinde kullanıcı dostu bir kullanım sunuyor.

Yeşil çevreye katkı sağlayan kablo bağı Rapstrap
Standart kablo bağı ile standart işlerde kolaylık ve ergonomi sağlamanın yanı sıra, daha sürdürülebilir bir dünya için de yenilikçi Rapstrap kablo bağı piyasaya sunuluyor. Ürün; atık oluşturmayan, üst üste eklenebilen ve çözülüp tekrar bağlanabilerek yeşil çevreye katkı sağlayan bir kablo bağı. Elastik poliüretan maddeden yapıldığı için yüzde 50’ye kadar esneyebilir ve hassas yüzeylere zarar vermeden kolayca bağlanabilir; hatta bitkileri bile birleştirmede kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ