Makine Haber

Cadem Metroloji, ürün ve hizmetlerini tanıttı

Cadem Metroloji, Kalite’19 Fuarı’nda; 3D optik ölçüm teknolojileri ile şirketlere rekabet avantajı sağlayan, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olacak çözümlerini ziyaretçilere tanıttı.

  • 31 Ekim 2019
Cadem Metroloji, ürün ve hizmetlerini tanıttı

Cadem Metroloji, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen Kalite’19’da (9. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı), 3D optik ölçüm teknolojileri ile şirketlere rekabet avantajı sağlayan, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olacak çözümlerini sergiledi.
Konu hakkında bilgi veren firma yetkilileri, şunları aktardılar: “Fuarda; firmamızın ürün konseptleri eşliğinde 3D optik tarama ve kalite kontrol, fotogrametri, deformasyon alanlarındaki farklı uygulamalara ek olarak, ücretsiz GOM Correlate ve GOM Inspect yazılımlarını tanıttık.”

“Rekabet avantajı sağlıyor”
Dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojilerinin, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olarak, firmalara kalite kontrol sürecinde rekabet avantajı sağladığını kaydeden yetkililer, “Cadem Metroloji, üretimde en önemli unsurlardan biri olan kaliteyi oluşturmak ve şirketlerin rekabet gücünü koruyabilmek için gereken sağlam, hassas ve ölçeklenebilir kalite süreçlerine çözümler sunuyor. Üretim ve tasarım dünyasında 3 boyutlu ölçüm çözümleri, kalitenin ve hızın artırılmasına yardımcı olarak, firmaların rekabette öne çıkmalarını ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmesini sağlayan ölçeklenebilir ve tekrarlanabilir iş akışları sağlıyor. Dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojileri; otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olarak, firmalara kalite kontrol sürecinde rekabet avantajı sağlıyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ