Makine Haber

Cadem, Dassault Systémes tarafından 3. kez ‘Platin Partner’ olarak seçildi

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi konusunda uzman ekibi ile dijital dünyanın en gelişmiş yazılım teknolojilerini Türkiye’deki şirketlerin kullanımına sunma hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Cadem, Dassault Systèmes tarafından üst üste 3. kez ‘Platin Partner’ olarak seçildi.

  • 10 Şubat 2020
Cadem, Dassault Systémes tarafından 3. kez ‘Platin Partner’ olarak seçildi

Dijital dönüşüm alanında çalışmalar yapmak üzere kurulan Cadem, 20 yılı aşkın süredir Dassault Systémes’in en başarılı iş ortaklarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm dünyada firmaların tasarım, analiz, üretim ve yönetim yaklaşımını değiştirerek özel müşteri deneyimleri sağlamalarına yardımcı olan Dassault Systémes, Türkiye’deki en büyük çözüm ortaklarından Cadem’i ‘Platin Partner’ olarak seçti.
Dassault Systèmes’in Türkiye’deki en büyük çözüm ortağı olduklarını ifade eden Cadem Digital Genel Müdürü Nedret Kademli, şunları söyledi: “2019’da gösterdiğimiz başarı ile Dassault Systèmes tarafından yeniden ‘Platin Partner’ olarak seçildik ve Türkiye’de 3 sene üst üste ‘Platin Partner’ olarak seçilen tek iş ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte emeği geçen tüm Cadem ailesine ve birlikte çalışmaktan gurur duyduğumuz Dassault Systèmes’e teşekkür ediyorum. 2020 yılında da, gelişen teknolojilerimiz ve genişleyen uzman ekibimizle, dijital dönüşüm konusunda çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacağız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ